Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz látványo...

Mennyi idő alatt lesz látványos a fogyás?

Figyelt kérdés
sziasztok! 3 hete kezdtem el 89 kilóróldiétázni,fogyókúrázni nevezzük ahogy akarjuk. napi 1500 kcal-t viszek be 4-5 kisebb adagban és emellett megiszok minden nap2-3 liter vizet. az első két hétben egy órát bicikliztem vagy jógáztam azóta pedig minden másnap 40 perc hasizom hátizom combizom erősítő gyakorlatot csinálok intenzíven valamint a kimaradt napokon ugyanúgy egy órát jógázom egyetlen nap van a amikor pihenőnapot tartok. ezzel a módszerrel mennyi idő alatt lehet látványos a fogyás?
2015. okt. 18. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Van még rajtad izom mell kar az rögtön 2 izom meg vádli
2015. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy 1-2 hónap ennyi idö alatt akár 8kg ot is leadhatsz
2015. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az szép, de normális válasz adásához kevés - hány éves vagy, milyen magas, férfi vagy nő, milyen életmódot folytatsz ( ülőmunkát végzel vagy bányász vagy), azt az 1500 Kcal-át milyen ételekből viszed be ( nem mindegy, hogy egy kiló fehér kenyér, vagy egy kiló alma)...
2015. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok suliba járok megpróbálom elhagyni a fehér kenyeret meg a cukrot és cukros üdítőket sok fehér húst,tejterméket fogyasztok meg amikor csak lehetőségem van rá eszek gyümölcsöt is.
2015. okt. 18. 19:07
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és 175cm magas vagyok
2015. okt. 18. 19:07
 6/6 anonim válasza:
Szia azóta sikerült lefogyni?
2021. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!