Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látványos átalakulás három...

Látványos átalakulás három hét alatt? Mivel, hogyan?

Figyelt kérdés

Tudatosan írtam átalakulást, és nem látványos fogyást.

Lehetséges három hét alatt láthatóan jobb alakot elérni?

Milyen diétát válasszak, amivel le is adhatok a súlyomból, és nem csak a vizet hajtja ki a szervezetből? Három hét nem olyan sok, akár valami drasztikusabb is szóba jöhet, pl. Atkins és társai?

A másik kérdés, hogy milyen mozgásforma az, amivel a legjobban rá tudok segíteni? Tehát tónusosabb, formásabb izmokat szeretnék, és persze megőrizni a bőr feszességét. Aerob és izomerősítő edzés egyszerre, felváltva, vagy csak az egyik?


Tudom, tudom, nem három hét alatt jött fel, blablabla, de nekem akkor sincs most több időm átalakítani magam. Később jöhet a foly.köv.

Bonyolítja a helyzetet, hogy nagy túlsúlyról van szó.

Mondjuk elvileg abból rövid idő alatt drasztikus módszerekkel nagyobbat lehet fogyni. Elvileg!!



2014. aug. 20. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyreszabott,egészséges,kiegyensúlyozott táplálkozás + sport
2014. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon SOS a dolog akkor minimális kalóriabevitel, sok víz.


Futás sztem szép látványosan formál, akár ennyi idő alatt is.


Plusz TRX.. Ez utóbbi nem olcsó de én 2 alkalom után eléggé meglepődtem h mennyivel feszesebb lett a bődöm és le is ment jópár cm.

2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok


de azért hosszú távon ennél vmi egészségesebb, tudatosabb életmódváltást kell csinálnod..

2014. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!