Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így tudnék fogyni, ha igen...

Így tudnék fogyni, ha igen akkor mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon leszeretnék fogyni most 66kiló vagyok ezt kb 56-ra szretném vinni de már a 60 is elegendő lenne egyenlőre!

Nem szoktam szénhidrátot enni max néha kicsit bűnözök.

A tesi óra ill. szakkörre járok heti 2x 45perc

Imádok futni de most nem pont egy futós ide van+ le is sérültem szóval nem sportolhatok normálisan.

Kérem a segítségeteket abba h minél gyorsabban letudjak fogyni semmi csodaszert nem fogyasztok és nem is szeretnék.


Előre köszi a válaszodat!!



2015. okt. 19. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én gyalogolni szeretek s ilyen időben pont jó a power walking, ami még intenzívebb is s pici súlyzózással is össze lehet kötni. Kedvelem. Vannak elfajult verziói, ahol már futás is van néha, HIIT stílusban :)

Persze lehet tornázni, súlyzózni, saját testes edzést is lehet végezni...


Az étrend többet számít. Nem tudjuk, hogyan eszel, csak azt, hogy valamiért azt hiszed, hogy nem eszel szénhidrátot. Nyilván eszel. Én is, nem is minimálisat, szeretem a zöldségeket... A szénhidrát alapvetően szénhidrátot jelent, akkor is, ha rengetegen másra használják a szót.

Mivel nem ismerem az étrendedet, nem tudok mit mondani. Általában a szénhidrátcsökkentést ajánlom (ami normál étrendűeknél nem rossz ötlet, persze sokfélék vagyunk, nem mindenkinek ez a jó módszer), de lehet, hogy Te már elég alacsonyan vagy ahhoz, hogy ne akard tovább csökkenteni.

Kalóriadeficitet kell elérned, ez elég nyilvánvaló, de egészségesen, megfelelő tápanyagbevitellel s elég élvezetesen ahhoz, hogy könnyen tartsd. Ehhez nekem kellett egy csomó kísérletezés, szerencsésebbek (vagy fegyelmezettebbek) csak megfogják a tipikus szálkásító diétát és voila.

Több infó kellene :) Egyébként a magasságod mennyi?

2015. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!