Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ízesített (mézes- almás)...

Ízesített (mézes- almás) müzlit, befőttet ehetek, ha fogyni szeretnék, vagy ezek már nem férnek bele? (Ismerem magam, hogy natur joghurttal-kefírrel nem leszek elég kitartó, kellene beléjük valami, ami "feltúrbózza" őket :-)

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább zabpehely+ édesítő, vagy friss/fagyasztott gyümölcs. (banán, szőlő kivételével)
2010. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

A friss gyümölcsöt nem igazán szeretem :-( (Kivéve a barack, de az ilyenkor nincs :-) Jó tudom, nehéz eset vagyok, ezért nem is nagyon fogyok :-)

Persze komolyan szeretnék leadni jónéhány kilót, de olyan ételekkel, amiket nem szeretek, nem tudok hetekig diétázni, nem álltatom magam, annak nincs értelme.

Szóval akkor ez így nem jó ötlet, ugye? (mármint a müzli és a befőtt)

2010. márc. 16. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos, nem. mik a kedvenceid?
2010. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a Norbis puding meg a túrórudi? Aztán még, a Jogobellának vannak nagyon finom gyümölcsös, light joghurtjai.
2010. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Utolsónak: Jó ötlet!!!

Utolsó előttinek: Igazából szeretem a kefírt ,a hamlettet is, csak nem hiszem, hogy több héten keresztül tudok minden nap azt vacsizni, biztos, hogy megunnám, ezért keresek dolgokat, amiket tudok velük együtt enni. Inkább zöldség párti vagyok, de pl. a paradicsom , amit ilyenkor télen lehet kapni, szinte ehetetlen rossz.....

Lehet kipróbálom vacsira a répát. Szerintetek egy két nap után átáll majd a szervezetem, és lehet, hogy nem leszek olyan éhes?

2010. márc. 17. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
1. és 2.: inkább 2 hét, míg átáll. a hamlet mellé egyél salátát, variáld, úgy nem unod meg.
2010. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A müzli és a befőtt is tele van cukorral. Én nem fogyókúrázom, de azzal együtt nem eszem ilyeneket.

Sajnos a light joghurt is tele van cukorral, nézd csak meg a papírját. Nem ettől light...

Turmixolj friss gyümölcsöt natúr joghurtba, ha nem elég édes, akkor édesítővel (bár én nem szeretem a műcuccokat, még javasolni sem). Talán így a friss gyümölcs is jobban ízlik. Fahéj is mehet bele, amihez passzol.

2010. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!