Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történhetett? 2 nap alatt...

Mi történhetett? 2 nap alatt hízás!

Figyelt kérdés

165 cm-emre 54 kiló vagyok/voltam, tudom hogy pont jó, meg stb. De most idegesít, hogy ugyan annyit eszek mint eddig, és 2 nap alatt híztam 2 kg. S nem akar lemenni. Nem ettem nasit, és nem ettem magam degeszre sem. S nem megy le. Reggelente mindig kb fél kilóval kevesebb vagyok, s most ugyan annyi vagyok mint este.

Amit észre vettem, hogy fel vagyok puffadva, szombat óta, ehet hozzá köze?

Tudom hogy idegesítő a problémám, de kb 10 hónap alatt kellett hogy lefogyjak 59 kilóról 54-re, s tartottam is ezt lassan egy évre, s nem értem ezt a hirtelen jött kilókat.

Válaszokat köszönöm



2015. okt. 20. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha puffadsz akkor az lehetseges, hogy attol van. Nyugi, ne ess ketsegbe, folytasd a dietad, vagy egyel ugy, ahogy eddig es par nap mulva nezd meg legkozelebb.

A merleget elmozditottad esetleg? Nem lehet, hogy azzal van a baj?

2015. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mozdítottam el, sajnos :(
2015. okt. 20. 07:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár 2-3 liter vizet is bent tarthat a szervezet,nőknél menzesz előtt különösen.Ezért nem jó mindig a mérleget figyelni.Meg tud zavarni.Heti 1x állj mérlegre,mindig ugyanabban az időben.
2015. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vízprobléma. Nekem akkor szokott ilyen vízvisszatartás történni, amikor tartósítószerekkel, ízfokozókkal teli ételt eszek (pl. kínai kaja, párizsi, olcsó virsli).
2015. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A ciklusom 10. napján vagyok, szóval tuti nem menses a ludas :(
2015. okt. 20. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad állandóan a mérlegen vergődni. Inkább fogj egy mérőszalagot és mérd le magad azzal, többet mond sokszor. 2 kilón pedig nem kell kiakadni, bármi lehet az oka kb, gyakorlatilag úgysem látható rajtad. Nőknél tényleg a hormonok hatása is hatalmas és kissé kiszámíthatatlan. Lehet vizet tart vissza a szervezeted. Lehet ettél valami rosszat.

A lényeg, hogy ne keseredj el, ne foglalkozz vele, valószínűleg pár nap alatt rendeződik a probléma. :)

2015. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 kiló simán feljöhet vízben, ez normális. Ha én kicsit szénhidrátosabban eszem, akkor is ez van. Igaz, az lemegy, ha szénhidrátszegényen eszem újra. De néha vannak misztikus, makacs plusz kilócskák. És? Az nem is igen látszik, a hosszútávú kinézet számít (még csak nem is a testsúly).
2015. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért kesergek mert kín keservesen ment le az az 5 kiló, és nem is rövid idő alatt, hanem majdnem egy év kellett hozzá, így azért szerintem érthető miért ment el a kedvem. Még ha elengedtem volna magam, és agyra főbe ettem volna, akkor még megérteném, de nem így volt :(
2015. okt. 20. 15:53
 9/12 anonim ***** válasza:

De ha nem ettél sokat, NEM jöhetett fel zsírban felesleg... Úgyhogy nincs értelme keseregned.

A víz majd lemegy.

2015. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg tisztítókúrázni nekem az mindig beválik , napi 1000 kalória csak gyümölcsből vagy 100%os gyümiléből ha nem bírsz annyit enni . Három napig csinálod és minden kijön :D
2015. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!