Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este 2500-3000 kalória...

Ha este 2500-3000 kalória körül vacsoráztam azzal mennyire rontottam el a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mennyiségre is nagyon sok volt, nem csak kalóriára és hatalmas volt utána a hasam. Ráadásul közvetlenül lefekvés előtt... hogyan tudnám kijavítani? Mennyi fog rajtam maradni kb 2 kiló kajából?

2015. okt. 9. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, ha megtörtént, megtörtént. :) ettől még folytathatod a diétát, jobb mint ha minden mindegy alapon, ma is így ennél. Válassz mára könnyebb fogásokat, amik nem nehezítik el a gyomrodat, javítják az anyagcserét, mozogj egy kicsit, hogy jobban érezd magad. Nem jók ezek a kilengések, főleg este káros, ennyire megterhelni a gyomrot, de ha a továbbiakban odafigyelsz, akkor nem fogsz egyik napról a másikra +100 kilóval ébredni :)
2015. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. Rettentően. Ha valaki figyel az ètkezèsère, annak ez nem fèr bele. Jò pàr nappal, hàtràltatod a fogyàst, ha meg anyagcserèd sem jò, akkor mègjobban àrtottàl magadnak.
2015. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezt? sehogy b*szod egésznap a felét eszem meg jó kicsit többet 1700kcal de le fekvés meg felkellés után ennyit enni

tudod h mibe van ennyi kcal? több mint fél kiló cukorba b+ meg kb 1 kg rizsbe hogy a jó életbe lehet ennyit enni?

2015. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egészségedre!:D
2015. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kokuszos vanilias bananturmix

1 tabla etcsoki

1 tal majonezes babos tesztasalata

Krumplipure 3 krumplibol

Mogyoro

Tej

Almas fahejas joghurt

Hazi keszitesu poharkrem

2015. okt. 9. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit ettél, az nem tűnik valami jónak.


A mennyiségre nem tudok mit mondani, nem tudom, mennyit égettél aznap. Ha lenyomtál 100 km-t biciklivel vagy gyalog, s alig ettél, akkor teljesen rendben is lehetsz.

Ha fizikai munkát végeztél és csak vacsoráztál, akkor is lehet, hogy OK lehet a napod.

Én szoktam ekkora ebédeket tartani olykor (nekem az a fő étkezésem), mozgás nélkül sem hízom ennyitől, pedig se sok izmom, se nagy testem nincs hozzá.


Hogy gondoltad, hogy nem írod le, ettél-e a nap folyamán és mennyit? S kinek 1500, kinek 5000 kcal kell egy nap...

2015. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6os én a te helyed be meg se szolalnék ha nem értesz hozzá

Mi az ok a napja? Leirta h mit zabantott ebbe neked mi a diétás? Én tejet pl 1.5 éve nem ittam édeséget is kb fél éve ettem meg a többit se valami gyakran eszem

Akkor lenne ok a napja ha mindennap meg enne megfelelö mennyiségü fehérjét szénhidrátot meg kevés zsirt nem telitett hanem telitetlent na ez igy ok

2015. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Simán értek hozzá annyit, mint az átlag, érdeklődő laikusként rengeteget olvasok és gondolkozom ilyesmiken :)

A mennyiségre írtam, hogy OK. Már az elején letudtam a többi aspektust azzal, hogy nem jó, amit evett, viszont a kérdésre akartam válaszolni, hogy ettől hízik-e és sokat-e. Bármilyen étrenddel lehet fogyni, mennyiség kérdése, az egészség és nehézségi szint más kérdés.

Sokféle diétás étkezés van, ahogy sokféle ember. A fehérjének meg kell lennie, s minimális zsírnak is, ha egészségesen akarunk étkezni, de azon túl semmi szabály nincs a makrotápanyagok mennyiségére vonatkozólag. Csak az egyes diétákban, általánosan nem.

2015. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg? És a csoki meg a fagyi diéta? És a káposzta leves?

Ha nem zabál ennyit akkor nem hizik el de ha mindennap akkor igen olyan cukor betegséget kap h beszarik azt szurhatja az inzulint én inkább dokihoz mennék

2015. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi van velük? Vannak idióta diéták, igen. Azokkal nem foglalkozom, de azokkal is lehet fogyni, természetesen. Sokukkal izomból is elég jól... Jó esetben csak röviden csinálják őket, az még nem okoz akkora kárt, a delikvens viszont örülhet a fogyásnak, még ha a zöme nem is zsírból jön. Azért sok diéta kiagyalóját szívesen fejbecsapnám egy péklapáttal, sajnálva, hogy nem edzek és nem ütök elég nagyot.

Roppantul sajnálatosnak tartom a felelőtleneket, akik mindenféle hajmeresztő koplalást írnak elő befolyásolható ifjú nőknek.

2015. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!