Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevállalnátok egy mellműtétet...

Bevállalnátok egy mellműtétet ha fogyás következtében elvesztenék a tartásukat?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok...a sok fogyózás 16éves korom óta eléggé megviselte a melleimet, bár sokat sportoltam.

Voltam 94 kg is de most már 64 kg vagyok. Utobbi 4 hónapban 20 kgt fogytam....úgy érzem igy már jól érzem magam a bőrömben hisz magas is avgyok, de gondolom a sok fogyókúra miatt lett picit kiisebb, és talán lógósabb is a mellem.

Van barátom 3 éve..szeret, elfogad,imádja a melleimet de engem egyre inkább kezd zavarni. Mostanában sokat kattintok playboy meg hasonlo oldalakra, hasonlitgatom a mellem formáját.

Nem olyan vészes mert egy melltartoval simán csucsszupernek tunik, de ha melltarto nelkul a tukorbe nezek hát nem vagyok elégedett.

Azt szeretném kérdezni hogy tapasztaltatoke már hasonlót? Mennyibe kerül egy mellplasztika?

Vagy hogy van ez a felvarrás meg ilyesmi? Nekem nem kell sokkal nagyobb mell....nem a méretével inkább az állásával a formájával vagyok elégedetlen. Elég sok gyakorlatot vegeztem sulyzokkal is...van rajtam izom...Mit csináljak?Nagy a dillema...


2010. márc. 16. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

ugy tudom 800000Ft körül csinálják már amibe szilikon is van (az ennél olcsóbb helyek nem feltétlen biztonságosak)

ha nem növelni akarod és mint mondod izmos vagy lehet a felvarrás is elég ez attól függ hogy mennyire vannak jó állapotban a szövetek a melled belsejében de ezt a doki dönti el

a felvarrás nagyjából azt jelenti hogy körbevágják a mellbimbót és leveszik. körben a bőrből kimetszenek egy darabot majd ehhez hozzá-visszavarrják a mellbimbót


nővérem gondolkozik ezen most éppen de ő 26 éves és szült két gyereket. ez nagyon megviselte az alakját és ilyen fiatalon még szeretne szép lenni. ebben az esetben megértem. a te helyedben hát.. írtad hogy voltak súlyingadozásaid mi van ha megint lesz? mi lesz ha gyereket akarsz és szoptatni szeretnél?

ha komolyan gondolkozol rajta kérj egy konzultációt egy dokitól az nem kerül semmibe és ő mindent gondosan pontosan el tud magyarázni neked szerintem anélkül hogy egy orvosi szakvéleményt meghallgatnál nem szabadna döntened

2010. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elöször is, a fogyókúránál ezért sem szabad túl gyorsan leadni a kilókat, mert a bör nem tudja követni.

A mellfelvarrás esetén is tesznek be pótlást, mert a hiányzó zsirt valamivel helyettesiteni kell, ezenkivül ugyan feszesebbnek látszik a mütét után (egy évvel), de egy elég észrevehetö heg marad a mellen, és kérdés, hogy mi a zavaróbb.

Ha még nem szültél - és a korodbóll adódóan gondolom, hogy nem - akkor egy mellplasztikának nem sok értelme, van, mert a terhesség-szülés-szoptatás után újra lehet csináltatni, és túl sokszor nem lehet müttetni.


Csak akkor csináltatnám, ha nagyon feltünöen lógna a mellem, már annyi gyerekem van, ahányat akarok és biztos vagyok benne, hogy a mütéti heg kevésbé zavar, mint a jelenlegi állapot.


Ha a google-ba beadod, hogy mellfelvarrás, találsz plasztikai sebész oldalakat, ahol elötte-utána képek is vannak. Szerintem ruha nélkül nem szebb az eredmény, én nem mennék ilyenbe bele semmiképpen.

2010. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben vagyok fogyásilag. Én a Te helyedben csak akkor csináltatnám meg ha fizikailag zavar. Ha esztétikailag a barátodnak tetszik akkor nem nézhet ki annyira csúnyán.:) Elhiszem, hogy Te másképp látod, Én is másként látom a saját mellem mint például a barátom, sokkal kritikusabb vagyok vele.
2010. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahogy irták,szülés-szoptatás után is változk,mivel amig szoptatsz,3 mérettel is nagyobb lehet,majd ujra csökken a mérete.

Ha nem tul erős a bőröd,hamar nyúlik,akkor nagy valoszinüséggel szoptatás után is megnyulik,nehezebben állna vissza a jelenlegi állapot.

Én szülés elött nem csináltatnám meg,különben ujra kés alá kéne feküdni.

2010. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne rá pénzem! :( Szültem is,fogyóztam is,borzalmas! Kész önbizalomhiány!!
2010. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondta, egy szóval sem, hogy szeretne gyereket...
2010. márc. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de most még csak 22 éves, gondolod, hogy késöbb sem akar majd gyereket? Mert a legtöbb nö akar, mégha nem is 22 évesen. Egy mellplasztika elég drága és fájdalmas dolog, megismételni nem lehet akárhányszor. Plasztika utáni terhesség szülés sokkal többet ront a képen, mint ha elötte nem lett volna a melle mütve.
2010. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most fogyózom, eddig 7kgt fogytam, még 30at akarok. A mellem nem kicsi, még elég feszes, fiatal is vagyok. De rettegek, hogy fog kinézni, ha sikerül leadnom a 30kgt. Ha nagyon lógós lesz, gondolkodás nélkül felvarratnám.
2010. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azért operáltattam meg a melleimet, mert az első babámmal 20 kg-t szedtem fel a terhesség során, ami villámgyorsan, 2 hónap alatt lement rólam mindenféle fogyókúra nélkül. Sajnos a bőr valóban nem tudja követni ezt a gyors fogyást, így az én mellemen is megnyúlt a bőr, emellett -gondolom a szoptatás miatt- 70D-ről, 70 B-re csökkent a mérete. Férjnél vagyok, szóval én sem azért csináltattam meg, hogy hátha majd pasit fogok vele. De bátran állíthatom, hogy életem egyik legjobb döntése volt a műtét. Állami kórházakban már 500 ezer Ft körül is megcsinálják és profik dolgoznak ott is -akiknek mellesleg ugyanúgy megvan a magánrendelésük is.
2010. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!