Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az étrend a...

Szerintetek jó ez az étrend a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2-3 szelet puffasztott rizs ubival és csirkemell sonkával

Tízórai: alma vagy túró rudi

Ebéd: csirkemell főzelékkel (a rántás az annyi, hogy 1 kanál liszt, olívaolaj és hagyma) vagy sima zöldséggel

Uzsi: 1 Norbi update puding (ez azért, hogy ne legyen édességhiányom)

Vacsi: 1 danone actívia összekeverve fél rúd uborkával és egy kis csirkemelles felvágott hozzá (kb. 10 dkg)


Mindennap aerobikozom 30-40 percet, emellett biciklivel járok a suliba, meg sokat sétálok.


2010. márc. 16. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ha bírod akkor nagyon jó

tízóraira ne csak almát egyél nagyon sok más gyümölcs van és a vitaminok miatt fontos a változatosság(meg neked is jó ha nem unsz bele az almába)

a norbi updates termékeket jól nézd meg én megdöbbenve tapasztaltam hogy némelyik alig 5 kalóriával kevesebbet tartalmaz mint ugyanaz valami más márkába( így végül is ráírhatják hogy kalóriaszegény de feleslegesen eszed azt a fele annyira sem finom valamit)

ne felejts el sok folyadékot fogyasztani 100%os gyümölcslét is igyál szintén a vitaminok miatt ez fogyokúránál fokozottan fontos

egyébként meg hajrá!!!

2010. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés. Reggelire kellene több szénhidrát (teljes kiörl. kenyér). Rántáshoz is teljes kiörl. lisztet használj. A túró rudi feljtős, főleg ha pudingozol.


A hozzászólásban javasolt 100%-os gyümölcslevet felejtsd el, kb. annyira hízlal, mint a kóla. Kivéve, ha magad csinálod frissen, de akkor meg érdemesebb megenni hozzá a rostokat is.

2010. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!