Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy legyen kitartasom?

Hogy legyen kitartasom?

Figyelt kérdés
Mar nagyon reg leszeretnek fogyni, de semmi kitartasom hozza :(( mindig abba hagyom es sosem sikerül. Nem tudom magam eléggé motiválni, az sem motivál hogy valtoztassak hogy mar depis vagyok kb. Rengeteget szomorkodtam mar emiatt. Es rengeteg időt elparazoltam. Kinek sikerült lefogynia mar?:( hogy volt kitartása?
2015. okt. 22. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Motivációm nekem sincs sok, de az eddigi 20 kilót sem motivációval fogytam... Egyszerűen változtattam az életmódomon s némi odafigyeléssel, de önsanyargatás vagy különösebb önuralom nélkül lement. Nem volt könnyű megtalálni a módszert, az igaz.

S a makacsság segít. Bármennyire is megakadok valamiben, feladni nem szoktam, ha fontos.


Az idővel és a múlttal ne foglalkozz, ha tudnád, én mennyi időt elpazaroltam, nemcsak a fogyással kapcsolatban... Nézz előre, még annyi szép éved lehet :D


Miért hagyod abba? Lehet, hogy túl szigorú a módszer, úgy elég nehéz kitartani... Mennyit kell fogynod? Hogyan eszel?

2015. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én januártól idáig 30kg-ot fogytam, de igyekeztem megtartani az izmaimat súlyzós edzéssel. Engem az motivált, hogy már 34 évesen a reggeli vércukorszintem magas volt, a vérnyomásom is, sőt erősen horkoltam is. Mostanra minden rossz dolog megszűnt.

Nekem sokat segített hogy elkezdtem edzőterembe járni, majd kicsit kezdtem hozzászokni ehhez a világhoz. Elkezdtem utánaolvasni a dolgoknak, és kezdett az egész a hobbimmá válni. Szerintem legjobb ha teljesen beleveted magadat, mert minél többet tudsz meg annál inkább megérted, átlátod és tetszeni fog. Nekem ez a könyv sokat segített, olvasd el ;) [link]

2015. okt. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, itt a jó link:

[link]

2015. okt. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!