Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a titka, annak, hogy...

Mi a titka, annak, hogy legyen kitartásom egy *fogyókúrához*?

Figyelt kérdés

OKé, szóval nem fogyni szeretnék, csak a hasamat *laposítani*, de valahogy ha hozzákezdek ahhoz, hogy napi 2 liter vizet iszom, és minden nap tornázom, egy hét után belefáradok. Szeptember óta körülbelül 5ször kezdtem neki, de mindig abbahagytam. Kérlek adjatok tanácsokat, nektek mi a titkotok?

(Bocs, ha ez már "lejárt" téma)


2010. márc. 24. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem a cél lebeg a szemem előtt. és van egy anorexiás mondás (nem vagyok az), ami magyarul valahogy így hangzik:

csak egy pillanat a szádban, de örökkévalóság a csípődön".

és a kontroll miatt erősebbnek is érzem magam az élet többi dolgában. na, meg az eredmény motivál. kitartás!

2010. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz neked 2 liter vizet meginni meg 1 óra tornát megcsinálni?? Belefáradsz?? Ha nincs akaraterőd, akkor ne akarj lefogyni.
2010. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

húúú köszii csakúgy nő az önbizalmam. =D Oké. lehet, hogy kretén vagyok, de ez van, oké? Feltettem egy kérdést, ha nincs rá válaszod, ne írj, aztán ennyi. Megvagyok nélküle.

Első válaszolónak, köszönöm. (= Igazából most vagyok túl egy felvételin, de most már felvettek, szóval nekiesek mégegyszer holnaptól. =D

2010. márc. 24. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem az osztonoz..hogy allandoan avval a hulye fogyassal vagyok...ha mindig ezzel vagyok...akkor intezzem mar el a francba es olyan gyorsan elmegy rajtam egy honap es latom hogy meg mindig semmi mert nem csinalom normalisan nah akkor rohadjon meg ...meg csinalom tornazom ameddig csak birom es en ezzel a dologgal odaig jutottam hogy nem fogyozni akarok hanem...egeszsegesen elni vagyis orokke sportolni es edessegek meg ilyen ocskasagok nelkul elni....Gondolj bele orokke azzal a tudattal akarsz elni hogy le kell fogynom szanj ra egy 2-3 honapot az semmi majd meglatod milyen gyorsan elmegy es fogyni fogsz ha meg latod hogy fogysz akkor meg nem birsz majd leallni a tornaval meg az uj eletmododdal ,,mellesleg nekem ez a video segitett *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!