Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha combbol fogyni akarok de...

Ha combbol fogyni akarok de nem azt hogy izmosodjon akkor biciklizhetem fogyokura mellett?

Figyelt kérdés

Meg van az etrendem kevesebbet eszek mint amennyi kellene igy kaloriaminuszos vagyok nasit stb udito cola elhagyva viz tea edesitovel ennyi az ennivalora figyelek

Heti 5x akarok 3x bicozni egy orat gyenge fokozaton 2x fenek edzes

De akkor a combom vekonyodik a bicotol nem vastagodik?? Nem akarok nagyobbat:(


2015. okt. 23. 15:37
 1/5 anonim válasza:
Hát szerintem inkább csak (a biztonság kedvéért)heti 20 biciklizz. Amúgy szerintem nő
2015. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak combból szeretnél? A testsúlyod megfelelő?
2015. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De izmosodnia kell. Anélkül nem fogsz soha lefogyni, pláne comb-segg tájékon.

1 kg izom térfogata harmada 1 kg zsír térfogatának.

2015. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kalória minuszban teljesen kizárt az izmosodás. Vékonyodni fog a combod ez 100%. Zsírt és izmot is fogsz veszteni ezt megint 100%.
2015. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vékonyodni fog a combod és formásan vékony leszel , én napi 1 órát szobabicajoztam minden nap gyenge fokozaton és most beleférek a 34es gatyákba (hasonló diétát is követtem mint te , előtte 40es volt a méretem és 55cm a combom)
2015. okt. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!