Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? 14/f

Hogyan tudnék fogyni? 14/f

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok és 168 cm kb 75 76 kg. Van rajtam egy kis felesleg ami a mellemen és a hasamon a derekamon meglátszik. Hogyan és mennyi idő alatt tudnám ezt leadni? :))

2015. okt. 23. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát kb egy huszast letudsz dobni fél év alatt

Járj edzöterembe edzél mindenre mert nincs helyi zsirégetés

Jó étrend semmi gyors kaja kenyér tej sok soványhus és nem rántva ugy nem jó meg olajba sütve se ebbe benne van minden ami még kell sarga kapszula

2015. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 sok lesz. Hagyd el a húst, meg a cukros dolgokat, meg a feldolgozott élelmiszereket. Egyél sok zöldséget, meg ami jólesik, csak ezeket ne. Ne éhezz, aludj sokat... kényeztesd, szeresd magad, ha valaki piszkál, szabadulj meg tőle. Ezeknek működnie kéne mindenkinél.
2015. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el a hust xd te hol élsz? Meg kényeztesd magad ilyenekkel nem lehet lefogyni én ugy kajálok ahogy a testépitö versenyzök vizhajtásnál csirke rizs zöldség semmi füszer csak a viz bevittelem több mint nekik akkor
2015. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah hoppá, ez egy fiú... én lánynak néztem. Akkor az egészet felejtsd el, fiúknak nem kell girnyónak lenni. :D
2015. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SylwerStone válasza:

"gyurós1996"

Te így nem unod magad ezen az oldalon? Mert szerintem sokan igen, bár minden kategóriában feltűnik egy olyan mint tete. Pár kérdést olvastam amiből kiderül, hogy az IQ-d egyenlő a születési évszámod számjegyeinek összegével. Bár lehet ez túl sok információ neked, hogy fel tud dolgozni

Ui: Bocs az offért, de ez kikívánkozott

2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SylwerStone válasza:
tudd*
2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Syl. :D

Szóval, szerintem ez egy 14 éves fiúnak teljesen jó súly. Ha zavar, járj el valahová sportolni, akkor eltűnik magától... de inkább az a lényeg, hogy szeresd. A tesztoszteronmajmokkal ne foglalkozz, a lányoknak sokkal fontosabb ha kedves vagy és okos.

2015. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ami bejött az az, hogy az édességről szinte majdnem teljesen leálltam, max napi egy csoki volt, amit ettem. Tésztaételeket inkább kerültem, helyette rizst, vagy krumplit ettem. Húsokból a disznóhúst kerültem, helyette csirke, vagy hal volt a nyerő. Zsírban sült ételek helyett olajban sült ételeket ettem, a tojást pedig csak főzve. Mellette napi 1-1,5 óra nyugis biciklizést csináltam, így kb. öt hét alatt leadtam 5 kg-ot. Ami még fontos lehet, az a fehér kenyér helyetti barna kenyér, de azt nehéz beszerezni, és drága. Viszont 14 évesen neked muszáj azt enned, amit otthon főznek neked, úgyhogy szerintem beszéld meg az otthoniakkal, hogy szeretnél egy kicsit egészségesebben táplálkozni. Biciklizni pedig ilyen időben már nem nagyon fogsz tudni sajnos, de ha van szobabicikli az is jó lehet, csak az elég unalmas. Ezek helyett bármi más mozgásformát választhatsz, ami még úgynevezett aerob. Itt az a lényeg, hogy a pulzusod megemelkedik egy bizonyos szintig, de nem addig, amíg már nem tudsz folyamatosan beszélni a lihegéstől, mert olyankor már nem tudsz elég oxigénhez jutni a zsírbontáshoz. Ilyen aerob típusú mozgás lehet még a túrázás, laza tornagyakorlatok esetleg, lassú úszás.
2015. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!