Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék esténként futni....

Szeretnék esténként futni. Hogy álljak neki? hány perc először? Előtte mennyivel étkezzem és mit?

Figyelt kérdés
15 kg szeretnék ledobni júliusig.. menne vajon?
2010. márc. 17. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Most mennyi vagy, hány centihez? Mert ha túl sok vagy, akkor a futás nem ajánlott, ugyanis a térdízületedet tönkrevághatod vele. Ha elkezdesz futni, és bármikor fáj a térded, azonnal pihenjél.


Enni legalább 2-3 órával a futás előtt ajánlott, illetve közvetlenül utána, fél-egy órán belül.


Először keveset, mindig csak annyit, ami kicsivel túl van az elfáradás határán. Egy kicsit mindig erőltesd magad, de ne halálosan.

2010. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


ha kitartó vagy, plusz egészségesen élsz melette, akkor igen.

2,5-1,5 órával előtte kaja, közvetlenül indulás előtt 2-3 korty víz.

2010. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Szénhidrát szegény étrend, komoly önmegtartóztatás, két naponta 30 perc futás és minden ami hízlaló, sztornó az étrendből! 1,5 hónap alatt kb 12 kg! 169 cm vagyok, 90 kg-ról 78-79-re. Ez már tart vagy 3/4 éve. Ha érzem, hogy újra jönnek a kilók, akkor 2-3 napig pihentetem a kenyeret és társait. F/23
2010. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes elolvasni!


[link]

2010. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én így kezdtem:


10 perc futás 2-3 alkalommal. Aztán 15 szintén így, maj 20, 25.


Így fokozatosan állsz rá.

2010. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én futás előtt egy órával eszem. Kezdd 10 perccel, és emeld folyamatosa, ahogy bírod. Lassan fuss.
2010. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!