Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerül...

Mennyi idő alatt sikerül megint lefogynom, ha nem eszek semmit?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy nagy és sikeres fogyást sikerült végig csinálnom 70 kg-ról 50-re, de idén nyáron kicsit tulzásokba estem és már 45 kg is voltam (170 cm-rel). Most eléggé eleresztettem magam és ebben a két hónapban felszaladtam 54 kg-ra. Ha nem eszek semmit egy nap akkor kb mennyi idő alatt sikerül megint minimum 50 kg alá ekrülni? Ha leakartok beszélni inkább hagyjatok ha nyáron nem haltam bele most se fogok. 15/L
2015. nov. 1. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy akkor nem segitek
2015. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem vagyok hülye. :)
2015. nov. 1. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel semmit akkor az vagy dagadtabb leszel mint elötte
2015. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm kipróbáljuk, amikor következőnek fellépek valószínűleg nem dagadtabb leszek, de te legalább remélem vissza kapod azt amit itt nekem mondasz. Százszorosan.
2015. nov. 1. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:

H kicsit képbe légy az anyagcsere folyamatokban

Ha nem eszel a szervezeted izmot bont föleg

Ami neked nagyon nem jó mert az izomtol leszel szálkás formás

Zsirt minimálist vesztesz

Ha elérted amit akarsz akkor pedig enni fogsz azt a szervezeted megköti zsirban h felkészüljön a következö éhezésre ez egy evolucios folyamat amit te nem fogsz tudni kijátszani

Ja és neked is hasonlot

Ha meg ide jössz tanácsot kérni akkor szerintem fogad meg bármennyire is nem tetszik

2015. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Válaszolok, de csak ha előtte te is válaszolsz néhány kérdésemre. Miért nem akarsz gyereket? Nem most, hanem 10-20 év múlva?

Mert az izomveszteség később tömegeléssel orvosolható, egy esetleges gyomorhurutot is ki tudnak kezelni pár hét alatt, egy anorexiát évek alatt, a megnyúlt bőr felvarrható, ha valakinek megér ennyit, csak hajrá!

De ha a koplalás miatt leálll a belső nemi szervek fejlődése, az később nem fog beindulni. Ha ebből kialakul egy meddőség, még a lombikprogram petesejt donorral még megoldás lehet, de ha a méhed nem fejlődik ki teljesen, és emiatt nem tudsz kihordani egy kisbabát, az ellen az orvostudomány nem tud tenni semmit.

Ha jól akarsz kinézni, miért nem inkább egy kis izmot akarsz felszedni, hiszen az adja a test alakját! Miért az számít, mit mutat a mérleg?

Miért nem érsz rá az egészséged kockáztatása nélkül alakítani a testeden, miért kell rövid idő alatt bármi áron?

És végül: miért akarsz valóban kövér felnőtt lenni? Nekem a te módszeredet alkalmazva sikerült anno két évtized alatt 72-ről 107 kg-ra felhíznom, hatalmas testzsírszázalékkal, minimális izommal...

2015. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Többet tudsz a dolgokról mint gondoltam :D
2015. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kösz gyúrós, tudod okos ember a más kárán tanul, a hülye a sajátjából.

Túl vagyok pár koplalós, és divatdiéta marhaságon, annak jópár következményével, idén áprilisban tértem észhez, életmódot váltva, alaposan utánaolvasva, kikérve valóban hozzáértők véleményét. 21 kg mínusznál tartok, minimális izomveszteséggel, koplalás nélkül, bőr megnyúlása nélkül, és remekül érzem magam! :)

2015. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem mondom neked, hogy nem lehet koplalással fogyni, mivel természetesen lehet. Más kérdés, érdemes-e és hogy mekkora a tartós fogyás esélye... Már írtak egészségügyi kockázatokról.


Belegondolhatsz, hogy ezt akarod? Hol meghúzni, hol megereszteni, koplalsz, lazázol, megint koplalsz... Így képzeled el az életed? Miért nem váltasz életmódot és tartod meg a súlyod fogyás után (de ha növeled egy kis izommal, az se baj, sőt)?

A koplalás egyik hátránya, hogy ha utána nem figyelsz jó darabig nagyon, akkor újra feljönnek a kilók (legalábbis ez a logikus s úgy tudom, a tipikus is). Egy rendes életmódváltás sok szempontból jobb, egészségesebb, tarthatóbb s nincs utána jojó.

4 kiló fogyás miatt miért fordulsz egy ilyen extrém módszerhez? Ha nem tudsz jobbat, akkor tájékozódj, érdemes. A helyes táplálkozás eléggé fontos.

2015. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az izomzatot szépen lebontja a szervezet tápanyagforrásként ami valami alakot ad a testnek!

Majd figyeld meg hogy nem azt az alakot fogja eredményezni amit te vársz!

2015. nov. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!