Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerülne...

Mennyi idő alatt sikerülne szép és jó alakot elérni, , nagyon fontos az idő!?

Figyelt kérdés
1 nap:2 teljes kiörlésű szendvics,suliban ebéd,itthon műzli+narancs.egész nap ásványvíz,és ezeken kívül semmi más!és minden nap 40perc futás,100felülés 100guggolás!!a legfontosabb kérdésem,MENNYI IDŐ ALATT lehetne szép formás alakom.??felesleg:kb.5kg. NAGYON FONTOS LENNE AZ IDŐ.köszönöm előre is
2010. márc. 18. 15:47
 1/5 anonim válasza:
5 kg-tól, kb 2hét alatt meg lehet szabadulni, de az izom növeléséhez és "formábahozásához" több idő kell én szerintem min. 2 hónap. Azért gondolom így mert a 15 éves gyerekemen látom aki hetente négyszer súlyzózik. És inkább fehér húst egyél mint műzlit, mert a formás testhez izomra van szükség. Az izom meg fehérjéből épül (mondjuk így, mert kicsit bonyolultabb folyamat), ezért azt javasolnám, hogy fehérje tartalmú ételeket egyél (húsféle, túró, tojásfehérje, stb.)
2010. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz szép alakod, mert már elcseszted a kabzsiságoddal.


Mennyi idő??????????? Mennyi idő?????????????

2010. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hús helyett inkább halat egyél, attól nem megy fel a koleszterinszinted. A hús nem túl egészséges. Amúgy 5 kg-tól 1 hónap alatt simán meg lehet szabadulni normál tempóban, anélkül hogy tönkrevágnád a szervezetedet. Az izmos alakhoz, alakformáláshoz több idő kell. Kb. 2-3 hónap rendszeres mozgás után kezd nyilvánvalóan látszani a testeden, hogy edzed.
2010. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első és utolsó,köszönöm.!kedves 2. versenyre kell felkészülnöm,ahol meg van adva 1 ruha és abban kell hogy jól kinézzek...légyszíves gondolkodj azelőtt mielőtt írnál ilyen butaságokat.és csak hasznos véleményt kértem.!az lenne a kérdésem, normálisaktól,hogy kb. 1 hónap után fel tudnék venni ruhát,úgy hogy ne látszódjon pl.szűk pólóóban a hasam.?:)
2010. márc. 19. 14:16
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én az első levél íród vagyok. A kérdésedre a válasz. Ha kerülöd az egyszerű szénhidrát tartalmú ételeket (a kenyérfélék, tésztafélék, stb.) és a gyorsételeket meg a puffasztó ételeket akkor nem fog látszani csak a szép lapos pocakod. Még azt megteheted, hogy verseny előtt kb. öt nappal elkeszdesz csak turmixolt ételeket enni. Jön a gyümölcs szezon nagyon jó vitamin forrás, a bőröd is megszépül és nagyon jó lesz a közérzeted is. Nekem egyszer állkapocs gyúladásom volt és az orvos javasolta hogy ne rágjak kb. 5 napig. Hát ne tudd meg mindenki dicsért, hogy mit csináltam magammal amiért ilyen rövid idő alatt kivirulta.

Sok sikert.

2010. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!