Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülne májusra szép alakot...

Sikerülne májusra szép alakot elérni így?

Figyelt kérdés
március 15.e óta csinálom.a suliba reggelire elviszek 2 szelet teljes kiörlésű kenyeret,zöldséggel,vékony sonkával,az ebédet megeszem a suliba,nem tudok mást tenni.itthon eszem nem sok műzlit uzsira,és este pedig 1 narancsot,almát!ez egy napom.és persze ásványvíz,1-2 liter.és minden nap futok 40 percet.kb 5-6kg a felesleg,de igazából nem az érdekel hogy mit mutat a mérleg,hanem hogy látszódjon rajtam.szerintetek így májusra lehetne szép alakom???előre is köszönöm,NAGYON FONTOS HOGY MIKORRA LEHETNE SZÉP ALAKOM??:)
2010. márc. 23. 15:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
szia! gondolomnő vagy. Az étrend jó szerintem. amin lehetne változtatni az egy multivitamin tabletta naponta illetve ha nem akarsz tobb időt mozgásra szánni akkor minden másnapi futást fitnesszre cserélni. célzottan popsi csípő has. a futással csak zsírt égetsz de nem idazán formál.
2010. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.és szerinted úgy jó lenne,hogy 1 nap futás és 1 nap fitness réka napi 20 perc és a napi 20 percből megcsinálnék 2-őt és akkor az 40 perc lenne.és minden második nap 2szer mást formál.!!??
2010. márc. 23. 15:48
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Ásványvíz helyett inkább igyál sima csapvizet, a többi okés.
2010. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
az úgy jó lenne szerintem. te tudod melyik testrészedre kell jobban dolgozni hát arra csinálj több gyakorlatot én a 3 legfontosabbat irtam neked amit en fontosnak tartok egy nőn + a comb amit nem irtam mert a futás nagyrészt oda megy de az is fontos. (a hajlító izmai is oda a futás nem megy annyira) ha gondolod tölts fel 1-2 kepet magadrol melltől lefele es megmondom en hova tornáznék a helyedben (bár szerintem tudod te azt). én egyébként a tornát kb 5X hasznosabbnak tartom alakformálásra. ha mondjuk valaki 60kg-ról koplalással lefogy 55re attol meg nem lessz jó alakja. ha fitnesszel fogy le már más a helyzet. Ugyan így a férfiaknál is ha csak futkos nem lesz jó alakja. Ahhoz le kell járni konditerembe. Persze vannak lányok akik a girnyókat szeretik de szerintem ez a kisebbség. Ha egy férfi sportos(nem az izomagyra gondolok aki napi 2X kondizik es szteroidozik) akkor az jon be a nőknek is. Egyszó mint 100 az úszógumi nem jón le a futástól.
2010. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Össz-vissz két szelet sonka a napi állati fehérje adagod, ez nagyon kevés! Így az izmaidnak nincs megfelelő tápanyag, és a szervezeted nem elsősorban zsírt bont, hanem glikogént ami az izmokban van! Több állati fehérje kell!!!

Roston csirkemell párolt zöldséggel, legalább egyszer naponta. Lehet este is nyugodtan lefekvés előtt 1-2 órával.


Egy dietetikus

2010. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Napi 1X roston csirlemell mert fut 40 percet most viccelsz? Kőbán Rita 19éve vegetáriánus. De Bódy Silvi is az. Ezzel nem azt akarom mondani hogy ne egyen húst de kötelező szinten minden nap??? A menza kaja elkerülte a figyelmed szerintem. Egyebkent pulyka vagy csirkemellet ehetsz párolt zoldséggel. A nagyobb kajákat minnél előbb tudd le este már semmi képp.
2010. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

16.59 Nem azért mert fut, hanem mert napi 1g/testsúly kilogramm fehérjére mindenképp szükség van. Ha sportol, akkor 2-3 grammra is akár.

Bódy Szilvi nem tudom, hogy jön ide, egy enyhén túlsúlyos sehogy ki nem néző nőről beszélünk... Láttam személyesen, ismerem a "munkásságát" is, hogy mit, hogyan...


Kőbán Rita elég furcsa példa... Volt szerencsém a női válogatott mellett dolgozni néhány éve. Rita tényleg vegetáriánus, ám a napi edzések mellett kb. 10.000 kcal volt a szükséglete... tehát nyugodtan megehette a sajtos-tejfölös tésztákat, meg rántott sajtokat rizzsel. Arról pedig nem beszélnék, hogy tojást, sajtot, tejet ő is eszik-iszik, ezek meg ugye szintén állati eredetűek...

2010. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17.55 vagyok. Azért írtam tehát neki a csirkemellet, mert ő fogyni akar. Ehetne sajtot is, meg sok tojást, azokban is van esszenciális aminosav, révén állati eredetűek... Viszont rengeteg bennük a kalória is. Hacsak nem a sárgáját kidobjuk a tojásnak.
2010. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek valamit? Láttam, valaki írta a speciális, testrészre irányuló edzést. Ha otthon erősítek és kocogok, miket csináljak?

A fenekemen sok a háj, fent vékony vagyok. Meg a combom írtó hájas. Hogyan szedjem le ezekről a részekről? Oldalról nézne a fenekem egy nagy dudor a combomhoz képest, hányinger keltő.


24/L

2010. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18.15 Nincs helyi zsírégetés, a test zsírraktára komplex egészet alkot. Nem gyakorlatok kellenek, hanem megfelelő diéta! Azért mert a zsír alatt dolgozik az izom, nem fog a felette lévő háj eltűnni.
2010. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!