Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felcsúszott 1kg, így leadható?

Felcsúszott 1kg, így leadható?

Figyelt kérdés

Értetlenül állok a helyzet előtt,valamiért felcsúszott fél-1kg.

Semmi nem változott,sőt a kevés kaja mellé rengeteg ideg is jött,akkor miért több a súlyom?Mensim pár napja (5-6 napja) múlt el,alatta jobban kívántam ezt azt,mint mindig,de semmi gond nem szokott lenni,mivel most sem zabáltam nem értem.

Ha ugyanúgy eszek,mint mikor 0.5-1 kg-al kisebb voltam ,és tornázok majd mellé,akkor visszaáll magától a súly? Mert nagyon zavar,56 kg-al éreztem magam jól :)

22/L


2015. nov. 3. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0,5-1 kg-nál többet ingázik az ember súlya anélkül, hogy hízna vagy fogyna. Nem mindegy, hogy mennyi cucc van a beleidben, mennyi vizet kötöttél meg, mennyire vannak tele a glikogénraktáraid. Egyébként sem okoz ekkora súly látható különbséget. Ne a mérlegen stresszelj, a tükör mondja meg, hogy jó vagy-e így. Nem lehetsz mindig pontosan 56 kg az előbbi okok miatt.
2015. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,akkor ezek szerint nem híztam,ehetek,leszek még 56 kg? :)
2015. nov. 3. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

NE érdekeljen, hogy 56 vagy vagy 60 vagy mennyi. Tényleg nem értem a mai ifjakat, mégis mi a lótüdőt számít a súly? Nézz ki jól, légy egészséges, érezd jól magad...


Szerintem képtelenség 1 kg hízást észrevenni a mérlegen, a testsúly ennél többet ingadozik teljesen spontán.


Ha úgy eszel s mozogsz, mint máskor s máskor sem híztál, akkor most sem jelent meg mágikusan egy csomó extra zsír rajtad a semmiből.

2015. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátha nem voltam egyértelmű. Természetesen a 60 már intő jel, amennyiben nem növeltél izmot, csak hájat, de ha izmosabban leszel egyszer 60, az szuper és nincs vele baj. Nem a számhoz kell ragaszkodni.
2015. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!