Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen ennyi kiló ennyire...

15 évesen ennyi kiló ennyire kevés lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több embertől hallom vissza, hogy anorexiás vagyok, de nem tudom igazuk van-e.174 cm és 47 kiló olyan kevés lenne? Napi 600 kcal körül eszek.Pl.ma reggel egy tea kora este egy leves, közben pedig egy alma.Barátságos hangvételű hasznos válaszokat várok.
2010. márc. 18. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
ÖRÜLJ HOGY VÉKONY VAGY !! EZ GENETIKA van aki bármit megeszik és tök vékony marad az egyik csaj a sulinkba naponta több csipszet és táblás csokikat eszik és tök gebe de viszont van olyan aki nem is eszik semmit és mégis hízik az egyik ember azért panaszkodik hogy jaj de kövér vagyok a másik meg azért jaj de vékony vagyok döntsék már el !!! És sokkal jobb ha azt mondják úgy nézel ki mint egy anorexiás mintha úgy nézel ki mint egy malac !! Én még mindig azon vagyok hogy ez jó ! Legalább megengedhetsz magadnak olyan ételeket :P
2010. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
A súlyodhoz nem tudok mit hozzáfűzni,viszont a 600 kcal egy nap az röhejes...elvileg 1500 körül kéne enned.
2010. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit meg leírtál az 600 kcal sincs...
2010. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első válaszolóval nem értek egyet. Genetika? Az hogy napi 1000-1500 kcal helyett 600-at eszel? És 174 kg-hoz a 47 kg nagyon kevés. Én voltam 166-168 cm-emhez 45-47 kg és rám mondták,hogy anorexiás vagyok.

Szerintem nagyon kevés a kalóriabeviteled és a súlyod is.

(Elnézést, ha nem voltam barátságos csak nagyon meglepődtem)

2010. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen napi 600kcal abszolút elégtelen, és a magasságodhoz képest is valóban kevés a súlyod. Ez az állapot sajnos ugyanúgy rizikó az egészségedre nézve, mintha túlsúlyos lennél. Természetesen nem kell átesni a ló túlsó oldalára és elhízni, de hosszú távon nem tartható az az állapot, amiben most vagy. Ráadásul olyan az életkorod, hogy a most okozott károk nem biztos, hogy helyrehozhatók lesznek később, ha nem vigyázol. Én azt javaslom, hogy keress meg egy szakembert (gyerekgyógyászt pl.), aki segít lelkileg és egészségileg is helyrezökkenni. Sok erőt és kitartást kívánok Neked.
2010. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezzel a súly-magasságaránnyal rettentö sovány vagy, ha csak ennyit eszel, az az éhenhaláshoz elég legfeljebb - ezek alapján megalapozott az a vélemény, hogy anorexiás vagy, minél elöbb fordulj orvoshoz, mert lassan életveszélyes lesz.
2010. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Jo neked utallak ertee..en egesz nap alig teszem valamit a szamba..es 60 kg vagyok 157 cm szar az elet...
2010. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elsönek: szerinted ez az "étrend": "ma reggel egy tea kora este egy leves, közben pedig egy alma" azt jelenti, hogy a kérdezö eszik, amennyit akar és nem hizik? Mert szerintem ez alig több, mint a semmi, legfeljebb 300 kalória - és EZ NEM GENETIKA, hanem betegség.
2010. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
ebbe pont bele fogsz dögleni
2010. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ezzel sürgősen kezdened kell valamit, mert nem lesz jó vége. Ez nem egészséges. Pont olyan rossz, mint ha túlsúlyos lennél, sőt... Az már egy jó dolog, ha kiírtad ide kérdésnek és észrevetted,hogy valami nincs rendben, de tenned is kell valamit. Talán orvoshoz kéne fordulnod. De ez csak egy tanács. Vagy megfogadod vagy sem.
2010. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!