Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen ennyi kiló ennyire...

15 évesen ennyi kiló ennyire kevés lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több embertől hallom vissza, hogy anorexiás vagyok, de nem tudom igazuk van-e.174 cm és 47 kiló olyan kevés lenne? Napi 600 kcal körül eszek.Pl.ma reggel egy tea kora este egy leves, közben pedig egy alma.Barátságos hangvételű hasznos válaszokat várok.
2010. márc. 18. 21:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Ne cináld kérlek! Apum volt ilyen, hogy gyerek- kamaszkorában alig evett: napi 2kifli meg vaj volt a napi átlag. De nem azért mert vagánykodni akart, hanem, mert nem volt pénzük kajára!!! 26évesen nem volt több 50kg-nál O.O 35évesen 100%os rokkant lett, a csontjai nem bírják el az 58kilás terhelést sem -.-" Most 54éves, de mindennap azt mondja,hogy mikor lesz már ennek vége, annyira fáj minden csontja. Ezt akarod???
2010. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ma 09:45-es: a két kifli vajjal még mindig sokkal több, mint amit a kérdezö eszik - ha nem áltoztat rajta, akkor neki nem lesz esélye sem arra, hogy 50 éves legyen.
2010. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
igen kevés... nagyon is... testtömegindexedet ha kiszámolod a 174 centidhez 64 kiló lenne az ideális súlyod... megdöbbent hogy a fiatalok mennyire nem fogják fel a hiányos táplálkozás későbbi következményeit...
2010. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15 évesen... nagyon rossz dolgot csinálsz! Az egészségedet kockáztatod! Komolyan mondom.. a szüleid nem figyelnek rád? Én csak egy ártatlannak tünő fogyokúrával kárt okoztam magamban, a havi vérzésem rendszertelenné vált plusz kitudja hány ezer idegsejtem pusztult el.. hidd el nem éri meg, ha 20 kiló is jön fel rád még akkor sem számit kövérnek. Ne tedd ezt magaddal, a szervezeted nem hálálja meg. 15 éves vagy, fiatal egészséges, vidám lány lehetsz, ha nem foglalkozol ezekkel a dolgokkal. Táplálkozz egészségesen!
2010. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na na hogy az vagy...ugy szep a vilag ha hulyek is vannak benne mert akkor mindig van kin rohogni!
2010. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak megilyeszteni de nem itt lenne a helyed. Kórházban, infúzióval. Komolyan mondom! Anorexiás vagy ez nem kérdés, de attól hogy én vagy xy ezt megmondja Neked Te még nem fogod elhinni (hiszen nem akarod elhinni) de még az sem probléma hogy nem hiszed el.... a baj az hogy ez Neked rossz! Én voltam ano-s, 162 centivel és 45 kilóval kezeltek a gyermekpszichiátrián hónapokig. Kb 1500 kcal ettem egy nap és mégis kezelés alá vették szóval én nem tudom... a Te eseted nagyon súlyos. Láttam hasonló lányokat az osztályon eltudom képzelni hogy nézhetsz ki és igazán nem értem. Hogy nem veszed észre? Ez egy nagyon nagyon alattomos és SÚLYOS betegség. Vigyázz kérlek! Keress fel egy orvost! Jobb lesz! Tudom mit élsz át, és van kiút! Bármennyire nem hiszed el tizen akárhány kiló plusszal SOKKAL szebb lenne az életed. Sokkal de sokkal szebb. Ne hagyd hogy az anorexia megkeserítse az életed. Légy Te az erősebb!!!! megéri!!!

2010. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tünetek:

alacsony testsúly

32/34-es ruhaméret

normál testsúlyúnak vagy kövérnek látja magát

jó vagy kitűnő iskolai eredményei vannak

minden nap sportol legalább 1-2 órát

vagy nagyon sok vizet iszik (2-3 liter) vagy nagyon keveset (1-2 pohár) naponta

szeret főzni, és szereti látni ha más sokat eszik.

a napjának nagy részében azon gondolkozik mit egyen és mit ne egyen illetve hogy hány órakkor

ambiciózus.

2010. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Vannak akik nem tudnak olvasni, nem kérek rossz indulatú válaszokat.Mindenki másnak köszönöm.11.08-as aranyos vagy, de ennyire szerintem nem vészes.Még írhattok :)
2010. márc. 21. 13:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig annyira súlyos. Őszintén neked anyukád nem veszi észre? Mikor a hülye fogyókúrákat folytattam, nekem megtiltotta, pedig 17 vagyok. Kárt okoztam magamban, és tudom, hogy lehet titokban csinálni meg hazudozni de őszintén megéri ez? Még ha szép lenne a soványság, de egyáltalán nem az, hidd el csúnya! És ez csak mellékes, egészségtelen! Beszélj a szüleiddel a problémádról, forduljatok orvoshoz, betegség már ez hidd el. Hány ember megirta már? Ez nem normális dolog. Már ma változtass, minden perc értékes. Hogy lehet rábirni téged? Őszintén az életeddel játszol.
2010. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az én szüleim sem vették észre..mert bármit össze lehet hazudni, főleg akkor nem veszik észre,hogy baj van, ha szerencsétlenek alig vannak itthon,mert éjjel-nappal dolgozniuk kell. Ez tényleg elég komoly dolog! Nagyon sovány vagy és ha egészséges életet szeretnél élni, muszáj változtatnod, hosszú távon ezt nem lehet csinálni.
2010. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!