Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy NAGYON ÉRDEKES kérdés....

Ez egy NAGYON ÉRDEKES kérdés. Ráértek egy 2 percre?

Figyelt kérdés

Néhány kérdésem lenne. Fogynom kell 20 kg-ot. 70 kg-mos, 21 éves, 165 cm-res lány vagyok.


Kérdéseim:


1. Egy 3-4 km-res táv lekocogása mennyi kalóriát éget?



Naponta 5 -ször eszem kicsit, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Az ebéd adott, hiszen azt eszek kis adagban, ami főzve van.

Tehát:

2. Írnátok nekem ötleteket, hogy mit ehetnék tízóraira, uzsonnára, reggelire, ha fogyni akarok? Kifogytam az ötletekből, és az egyhangúság nem egészséges. Én általában főtt tojást, joghurtot eszek, sajtot.


3. Mennyi a kalóriaminimum az én adataimat figyelembe véve abszolut nyugalmi állapotban? Úgy értem ,ha nem sportolnék smmit, egész nap pl feküdnék. Azért érdekel, mert akkor ez alá nem fogok menni. Kocogok stb, de ezt nem akarom figyelembe venni a kalóriáknál.


2010. márc. 18. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem is volt olyan érdekes kérdés, de azért megpróbálok válaszolni

ne km-be számold.. gondolom nem állóképességet akarsz, hanem fogyást elérni..akkor meg időben mérd, hogy mennyit futsz..30perctől indul be a zsírégetés, szóval fuss kb 40percet MEGÁLLÁS nélkül minden nap..tízórai,uzsonna stb álljon FEHÉRJÉből(alacsony zsírtartalmú sajt,-||-halak,tojásfehérje,CSIRKEMELL(panír nélkül)..mellőzzd a szénhidrátot, mindent amit megeszel, nézdd meg az összetevőit és hogy mennyi kalóriát tartalmaz.Pl ha összehasonlítassz 100gramm csirkemellet, ami mondjuk 120 kalória,100gramm csokival ami mondjuk 500kalória, akkor meglátod mért kell mellőzni a szénhidrátot..edzés(futás ) elött egyél csak szénhidrátot, gyümölcsöket ehetsz, abban "csak " gyümülcscukor van meg vitamin

3. [link]

2010. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én ugy fogytam 22 kg,hogy nem ettem feher kenyeret,barnát is csak reggel.A napi 1.5-2 liter zöldteát megittam de persze cukor nélkül.Lehet enni tizoraira répát,gyümölcsöt.zöldséget stb.
2010. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azért írtam ki, hogy érdekes, mert nem egy kérdés, hanem egy tucat. :)

Km-ben mérem, mert ha összeesek, akkor sem bírok egyszerre lefutni 40-60 percet. A 4 km kb 30 perc. Már az is csak úgy megy, hogy a vége szenvedés, de kiatrtok. Majd megszokom. Ugyanis 2 km-ről indultam.

2010. márc. 18. 22:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Mennyi idő alatt fogytál 22 kilót?

És csak ennyit csináltál,h nem ettél kenyeret meg amit írtál?Mennyiből fogytál ennyit?

2010. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ez nekem is érdekes. Gondolom nem 60 kilós, mert onnan ennyivel nem megy le. Én majd megszakadok, mégsem megy le a 70 ből 55-re.

2010. márc. 18. 22:13
 6/14 anonim válasza:

Az anyukám úgy fogyott, hogy - mivel nem volt ideje mozogni a munka mellett - naponta 800 kalóriát vitt be. Számolgatott össze vissza, és próbálta tartani ezt a mennyiséget. Amúgy rengeteg salátát evett.

Én úgy fogytam 3 hónap alatt 10 kilót, hogy a vacsorát abszolút feladtam, és ebédre csakis salátákat ettem. Mindenfélét, görögöt, cézárt, stb. de mindig a zöldség dominált. Emellett mindennap megettem egy túrórudit is, hogy a cukrom ne essen le nagyon. Reggelire meg mindent ettem, csak kenyér helyett ilyen extrudált bigyókat ettem, vagy barna kenyeret. Viszont az én módszerem nem hangzik valami egészségesen :S:S :D

2010. márc. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pont egy dolog van, ami mindig okot ad, hogy feladjam. Megveszem a sok zöldséget. Összekockázok pl paradicsomot, ubit, paprikát, salátalevéllel megbolondítom. Esetleg teszek rá natúr joghurtot. Na ilyenkor tervezem el, hogy mostantól ilyeneket eszem. De az egy szenvedés. Ízetlen, unalmas. Itt mindig elvérzek.
2010. márc. 18. 22:44
 8/14 anonim válasza:

Szia!


Lehet nem annyira ide tartozik, de a salátának nem feltétlenül kell pariból, ubiból és paprikából állnia!


Én keverni szoktam: kukorica, borsó, répa, retek, tojás, TÚRÓ, saláta, káposzta... annyi féle zöldség van! Amúgy egy kis sajtot is lehet bele tenni, hisz kellenek a tejtermékek... A joghurtba meg só, bors vagy öntetpor, bár azzal vigyázni kell, mert ha nincs rajta 2 dl a joghurtból (minimum) akkor csak egy részét tedd rá!

Amit meg majdnem elfelejtettem, hogy valamikor húst is teszek bele: tonhal vagy csirkemell.

Egy salátaimádó :D L/16

2010. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Dehogynem. nagyon jó, hogy írtad. Nagyon szívesen olvasom az ötleteidet, akár részletesen is írhatnál pár sali típust, hogy hogyan csinálod. Én ebben nem vagyok jártas. Még nem sajnos. :)

Szeretem a kukoricát, borsót. Még nem próbáltam. Jöhetnek az öntet ötleteid is, hidd el, sokat segítenél vele.

2010. márc. 18. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:

A 800 kalóriás étrend azért durva, ha sokat mozogsz ki se próbáld.

Ha nem viszel be megfelelő mennyiségű kalóriát és szénhidrátot egy idő után majd elkezd raktározni a szervezeted, kvázi nem fogsz fogyni.

Kb ez a válaszom a harmadik kérdésedre.

Mozgás nélkül heti egy kg-s fogyáshoz 730kalóriát ehetnél, ami már ne is haragudj, de lósz*r.

Ha ez alá akarsz menni hamar a közeli kórházba kötsz ki, főleg ha mozogsz mellette...


Hogy akarod lefutni a 3-4 méteres távot? Vagyis mennyi idő alatt? 15-20 perc? Akkor igencsak fitt lehetsz.

Előttem szólónak igaza volt, napi 40 perces mozgással szép eredményt lehet elérni, lassan kocogni is lehet vagy esetleg egy könnyű torna (Leslie Sansone walkaerobic-ot ajánlom), ami nem olyan gyilkos mint Norbi vagy Béres vagy Rubint kínzásai.


Tízóraira én gyümit szoktam enni, vagy zöldséget, nagyon szeretem a répát, de izlések és pofonok.

esetleg egy két szelet jó reggelt keksz, ami az édes nassizási vágy csökkentésére jó.

Ilyesmiket eszek uzsonnára is, gyümi gyümi gyümi, de abból is csak 15-20dkg-t, nem pedig egy kilót!

Reggeli mindig bőséges, 2-4 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér (10dkg) felvágottal, sonkával, zöldséggel, retek, paprika, stb.

Nem kell egyhangúan enni, azt nem lehet tartani, változatosan, emberi adagokat enni, nem pedig kilószámra habzsolni mindenből.


Tavaly augusztus óta az 1200kcal és 150gramm ch-t tartva fogytam 33 kg-t és mellette könnyű mozgást végeztem.


Ne ess abba a hibába, hogyha nem eszel viszont sokat mozogsz hamarabb fognak lemenni a kilók, bár lehet gyorsan fogynál, de a szervezeted és a bőröd látná kárát!


Egészséges táplálkozás és mozgás!

2010. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!