Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy NAGYON ÉRDEKES kérdés....

Ez egy NAGYON ÉRDEKES kérdés. Ráértek egy 2 percre?

Figyelt kérdés

Néhány kérdésem lenne. Fogynom kell 20 kg-ot. 70 kg-mos, 21 éves, 165 cm-res lány vagyok.


Kérdéseim:


1. Egy 3-4 km-res táv lekocogása mennyi kalóriát éget?



Naponta 5 -ször eszem kicsit, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Az ebéd adott, hiszen azt eszek kis adagban, ami főzve van.

Tehát:

2. Írnátok nekem ötleteket, hogy mit ehetnék tízóraira, uzsonnára, reggelire, ha fogyni akarok? Kifogytam az ötletekből, és az egyhangúság nem egészséges. Én általában főtt tojást, joghurtot eszek, sajtot.


3. Mennyi a kalóriaminimum az én adataimat figyelembe véve abszolut nyugalmi állapotban? Úgy értem ,ha nem sportolnék smmit, egész nap pl feküdnék. Azért érdekel, mert akkor ez alá nem fogok menni. Kocogok stb, de ezt nem akarom figyelembe venni a kalóriáknál.


2010. márc. 18. 21:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszi a tanácsokat. Egyébként olyan 30 perc alatt futom a 4 km-t. Rendszeres futok, nem jelent gondot.

Csak a táplálkozásom hibás, mert nem fogyok, csak feszesedek. Akkor csak az ételekkel lehet baj. Pedig sok zöldséget, gyümit eszem. De szerintem túl sok mást is, amit nem kellene. Vagy túl sokat.

2010. márc. 19. 20:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia,

nem olvastam végig a kommenteket,de azért leírom a saját véleményemet is.

3-4kilométer,ha úgy vesszük hogy utána fáradt vagy akkor az "gáz"..csak azért,mert a futásnak van egy technikája,ha nem ismered/nem futsz jól pláne betonon akkor egy idő után felmerülnek a térd és gerinc problémák,szóval ha nem értesz hozzá kérj hozzáértőtől tanácsot és csak utána fuss..szerintem.(aki jól fut annak a 3-4 km nem táv nem is azért mert annyira edzet hanem azért mert 2-3hónap helyes futás után nem fáradsz ennyitől).


A nap legfontosabb étkezése a reggeli:)Egyél müzlit,mézzel,barna-rozsos-magvas kenyeret akár vajjal sajttal.Vagyhát bármit ami jólesik.

10óraira valami könnyebbet zsömle,joghurt,gyümölcs,saláta,répa.

ebédre is egyél normálisan(ne túl keveset)de azért persze sokat sem,párol-főtt ételt,kerüld a sülteket,lisztet,zsírt-és ha lehetséges fűszerek nélkül:)

vacsira jogurt,rizspuffancs,sali.

Ha meg este iszonyat éhes vagy egy teáskanál tejfölt egyél meg,gyorsan feloldódik és csökkenti az étvágyadat.

Feküdj le korán,aludj sokat,heti 3-4szer mozogj (táncolj,kirándulj,edzőtermez)ÉS NAGYON FONTOS IGYÁL MEG NAPI 2 LITER TISZTA VIZET.és reggelire egy zöld teát is:)

2010. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én erdőben futok. Nem betonon. Könnyen fárad a talpam, lúdtalpas vagyok. Sokszor olyan érzés, mint ha megmerevedne a talpizmom és kellemetlen érzés. Masszírozással jobb, de nem sokkal. De megszoktam. Ez egy hosszabb nap után is ilyen.
2010. márc. 20. 22:35
 14/14 anonim ***** válasza:

Helloszia,

utolsó előtti vagyok.

Én atlétizáltam évekig,lefutottam a maratont is..ha pesti vagy egyszer szívesen lemegyek veled futni:)

2010. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!