Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek aki picit teltebb...

Szerintetek aki picit teltebb ( nem az a csontsovány modell alkat ) azt mért kell már egyszerre lekövérezni? És a férfiaknak is miért tetszenek a gebék?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a mellem és a fenekem nő, a derekamom és a hasamon semmi nincs. sajnos a melleim túl nagyok, és a férfiak mindig bámulják, ezért bő pulcsikat kell felvennem. szerintem ne általánosíts, minden pasinak más tetszik, a többségük meg mindenevő úgyhogy nyugalom. nézz szét az utcán és ne az újságok modelljeihez méregesd magad. akár vékony akár kövérebb, akár sportos, akár magas vagy alacsony mind szép! a te tested a tiéd, senki másnak nincs ugyanolyan. szeresd, sportolj, ápold, és nézegesd sokat. emeld ki a szép részeidet.
2010. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

nem hinném h a teltséggel van a gond.hanem azzal h ha már telt vagy és nem is akarsz leadni belőle akkor legalább fogadd el magad és ne azt mondd h aki vékony v átlagos az rögtön gebe.

a legtöbben megdolgozunk az alakunkért...nehogymár aztán meg még én legyek a viszonyítási alap :s.

szal csak fogadd el magad.ennyi.

2010. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
13:56 ott a pont:)
2010. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nha ez egy gebe nő, a férfiak az ilyet nem szeretik.


Ez megy egy formás nő, nha ez bármelyik férfinek jöhet, egy sem fogja kirugdosni az ágyából:

[link]


A férfiak szerencsére inkább formás nőket szeretik.

2010. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

19:03


Tökéletesen leírtad a helyzetet.

2010. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!