Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, feladnátok az egész...

Lányok, feladnátok az egész fogyókúrát, sportot egy srác kedvéért?

Figyelt kérdés

Nem akar veled együtt sportolni, de azt sem szeretné, ha te egyedül sportolnál, mert elveszi az együtt töltött időt.

Nem akar egészségesen étkezni, neki jó a meki, mert ő nem hízik, szinte sovány már, őt nem is érdekli ez az egész.

nem eszik zöldséget, gyümölcsöt, feleslegesnek tarja, kidobott pénz, inkább a reggeli egy péksüti 100Ft-ért egy hipermarketből az olcsóbb.


Férfi felfogása, a lány máshogy gondolja, de a lány nagyon nagyon szereti ezt a fiút. Áldozza fel magát és hátha majd egyszer elfogadja a lány életét is?


2015. nov. 9. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem hagynám! Ha már egyszer van egy èletmódom, nem változtatnám.meg egy srác kedvèèrt. Főleg hogy ez engem èrint, az èn egèszsègemet ès nem az övèt. Vagy elfigad így, vagy mehet a francba:D. 16/l
2015. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkiért nem áldoznám fel azt, ami számomra kedves és örömöt okoz. Nem fogok belesavanyodno egy kapcsolatba, msjd kön más, aki elfogad úgy, ahogy vagyok.
2015. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az én életmódomhoz? Nyilván nem változtatok miatta.

Viszont ha a srác mekizik és nem akar edzeni, akkor úgysem tud mellettem élni egy életen át, mert hamar kihal, plusz extrém eltérő az értékrendünk is... Dehogy foglalkoznék egy ilyennel.


"Hátha egyszer majd elfogadja" - ez kicsit olyan, mint a hátha egyszer majd megváltozik. Ilyenre értelmes nő nem épít.


De tényleg, mit vár a srác, a lány se egyen zöldséget? Ilyen őrült nem sok van, az ember étrendje a saját magánügye. Rengeteg pár van, akik más életmódot folytatnak, miért kéne mindenkinek ugyanazt ennie...? Nem értem.

A hobbi pedig hobbi, akár sport, akár koponyagyűjtés, az embernek KELL rá idő, akkor is, ha akkor nem a másikkal van, sőt, akkor igazán. Egyedüllétre szükség van, ez köztudott.

2015. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is igy vagyok vele csak én a lányokkal

Az h nem látszik rajta az nem azt jelenti h nem tesz benne kárt pl az h nem eszik zöldséget egy sor emésztési problémát okoz aranyére is lehet simán a mekis szar meg nem tesz jot az ereknek

Az meg te ne sportolj abozz neki semmi köze nem az a heti 3 óra veszi el az idöd

ha meg abba hagyod és elhizol az lesz a baj figyeld meg

2015. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én sportoltok, pasim nem. ha azt kérné, hogy fejezzem be, akkor erősen elgondolkoznék a kapcsolaton.

én párom se szereti a zöldeket, a jó zsíros kaját szereti, de ha én főzök megeszi az egészségeset is, de néha belefér a zsírosabb kaja nekem is.


én elfogadom hogy ő ilyen, ő meg azt, hogy én eljárok sportolni. ha nem tenné meg, akkor ő repülne

2015. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kivágnám a francba....nem az életmódomat, félreértés ne essék, a fiút :D Nincs szükségem olyanra aki nem támogat , és akadályoz, ha szeretne akkor igy is ugy is elfogadna és nem kérne arra hogy adjam fel a céljaim.
2015. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ne vicceskedjünk már.... :D Az a gyerek nem fog 30 évnél tovább élni. Azért egy kicsit durva, de mákja lesz ha megéli az öreg kort. Fletcher is ezt csinálta, csak ő komolyabban mivel fiatalként azt hitte hogy az jó tömegelni. El is vitték koszorú ér műtétre elég hamar. Attól mert ő nem akar egészségesen élni, nehogy már belerántson téged is. Ha nem akar veled sportolni hát üljön ottohon miközben te elmész edzeni. Ha te zöldséget akarsz enni ő közben is megeheti a mekis kaját meg a többi sz*rságait. Ha ezt nem tudja elfogadni kalap kabát lehet menni. Gondolom nem vagy még 30-40 éves hogy a házasságon törekedsz még... Fiatal vagy lehet szép is találsz százszor jobbat. Ha meg az együtt töltött időről van szó, menjen ki veled üljön le a se..ére és várjon meg téged míg végzel. Amikor mi megyünk futni, haverom barátnője is ilyen. De ő télen is felveszi a téli kabátot és leül egy kispadra télen míg befejezzük az 50 perces futást. MERT VELE AKAR LENNI! Mindenre van megoldás.


Nem vagyok csaj, de remélem nem probléma ha írtam. 22/f

2015. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Feladnám...a sráccal való próbálkozást. Aki ennyire önző, más témában, később sem fog gondolni rád, vagy az érzéseidre. Sajnos én a saját káromon tanultam meg a leckét, mert volt ilyen pasim.


A normális felfogás kb. az lenne, hogy megbeszélitek együtt, hogyan fogjátok beosztani az időtöket hogy sport is, együtt töltött idő is legyen (én sokszor a barátom háta mögött felülésezek, amíg ő épp játszik a gépen, aztán ha végeztem, csinálunk együtt vmit) és ha nem is támogatja, de elfogadja a döntésedet, hogy épp mit akarsz enni.

2015. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nagyon jó dolog, hogy sportolsz és diétázol. Senki kedvéért ne hagyd abba ezt.

Ha ő nem törődik az egészségével akkor az az ő baja ,ettől még lehet boldogan élniveke vele. Viszont ha azt akarja, hogy feladd a diétát, a sportot és az egészséged akkor Isten vele,jobb lesz nélküle.

2018. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!