Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon lement a mellem fogyoku...

Nagyon lement a mellem fogyokura alatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy fogyokura altal sikerult 10kg-ot leadnom.Elotte nagy mellem volt,ezt sokan meg is emlitettek,de most?Teljesen lement.

Elkezdtem normalisan enni,1kg fel is jott egy het alatt.Szerintetek mennyi az eselye,hogy visszahizok mellre(ha eszek)?Lehet meg olyan mint azelott?

Szedek mellette noi hormon tablettat ami fitoösztrogent tartalmaz,tesomnak attol nott meg a melle,es a feneke is.

Mit gondoltok,van eselyem ra,hogy a fenekem es a mellem is kicsit megnojon

Ugy 5-6kg ot meg hizni szeretnek

Most vagyok 38kg(elotte 37voltam..)

15/L

(Csak hozzateves keppen,eveszavart allapitottak meg rolam regebben,de mar azota rwndezodtek a dolgok.Nincs onkep zavarom,eszek barmit,nincs buntudat,semmi.Mar csak az zavar,hogy hizni szeretnek minnel hamarabb)



#mellrehizas
2015. nov. 11. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

38kgval hogy a fenébe nem lenne evési zavarod?

120centi vagy? ha nem, akkor kevés a súlyod!

és a melled sem fog visszajnni!

2015. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Fogyókúra"

"Elkezdtem normálisan enni"..


Nos mivel vissza fogsz hízni, mivel ilyen nem létezik, hogy egy kúrával lefogysz, aztán visszatérve a normál kajádhoz lefogyva is maradsz, nem kell aggódnod, a melled is zsírosodni fog..

Tartós fogyás csak teljes életmód váltással elérhető, kúrákkal nem...

2015. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?

Mert ez a 38 kg nekem nagyon kevés.

Szerintem nem vagy rendben lelkileg.

A melled meg akkor lesz újra nagy, ha újra annyi kiló leszel, mint voltál.

Gyanítom, hogy akkor se volt szükséged fogyásra és akkor volt normális a súlyod.

2015. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ügyet Lenke válasza:
15 éves vagy, még fejlődsz, nem kell stresszelni, sokat fog még változsni a tested, remélem az elméd is...
2015. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 47 kilóról lefogytál 37-re, ne lepődj meg, hogy eltűnt a melled... Előbb kellett volna gondolkodni, mielőtt nekiálltál tönkretenni a testedet.


Mozogj sokat, sportolj, aludj eleget, egyél normálisan, és ha nincs túlsúlyod, ne diétázz - ennél többet kb. nem tehetsz az alakod érdekében.


43 kilósan, amit most kitűztél magadnak, mindenesetre a büdös életben nem lesz nagy melled, se kerek feneked.

2015. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!