Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok has, mell, fenék...

Hogyan tudok has, mell, fenék és comb résznél gyorsan lefogyni?

Figyelt kérdés
Legalább 20 kilót akarok leadni. Most 105 kg körül vagyok. Az is célom, hogy a régi ruháimat is fel tudjam venni. Edzeni nem merek, mert akkor nagyobbak lesznek attól is a méreteim. Pl. hasnál próbáltam, de a zsír réteg nem szűnt meg, hanem vastagabb hasam lett a zsír alatt lévő izomtól. Tudnátok adni megfelelő tippet?

2015. nov. 14. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ètrend. Semmi èdessèg, tèszta, kenyèr.. Csak gyümölcs, zöldsèg, csirkemell, zab, levesek, stb. Meg futás
2015. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hasizom a legnehezebben fejleszthető izom, nehezen tudom elképzelni, hogy annyira meg tudtad erősíteni, hogy attól vastagodj. Az izom fenntartása egyébként energiaigényesebb, mint a zsíré, ezért könnyíti a fogyást, ha van.


Helyi fogyás sincs, nem tudod irányítani, honnan menjen le.


Normális étkezés és egész testet átmozgató mozgás kell neked.

2015. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csumpimioka válasza:
Egyet értek az elsővel. Ha teljesen megfeledkezel a cukorról, kenyérről, lisztes dolgokról és csak zöldséget, gyümölcsöt, húst, tojást eszel pikkpakk jön a fogyás. Először nehéznek tűnhet, de egy-két hónap alatt teljesen át lehet állni és rengeteg finom étel van, amit ehetsz. Én nem akartam mindenáron fogyni, de mivel a párom egyáltalán nem eszik kenyeret, ezért nem vettünk itthonra és 2-3 hónap alatt (csak ennyivel!!!!!) lefogytam 8 kilót. Akkor ha még ez mellé lemondasz a cukros dolgokról és heti 2-3-szor elmész sétálni (esetleg futni) nagyon hamar lemegy az a 20-as. Sok sikert és kitartást kívánok hozzá. A lényeg, hogy nem kel kétségbeesni, ha néha megeszel egy szelet kenyeret vagy egy túrórudit... attól még nem kell elölről kezdeni. :)
2015. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A többiek mindent leírtak, amit tudnod kell. Csak néhány gondolattal egészíteném ki.

Ekkora súlyvesztést nem lehet GYORSAN előidézni. Nem fogyókúrázni kell, hanem teljes életmódváltás, diéta.

A futás, kocogás nem túl előnyös ekkora súllyal, mint ami neked van. A séta a súlyvesztéshez pedig kevés.

Ha teheted járj el úszni rendszeresen (heti 2-3x akár), és mellette diétázz.

Súlyzós edzésekkel pedig meggyorsíthatod az egész folyamatot.

Ha megvan az elhatározás és kitartó vagy, meglesz az eredménye!

2015. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igazuk van!

Barna kenyér, barna rizs és szerintem inkább fuss ne konditermezz!

2015. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!