Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pénteken, szombaton, tegnap...

Pénteken, szombaton, tegnap is súlyzósan és saját testsúllyal tornáztam. Ma is lehet, vagy pihenjek?

Figyelt kérdés

Váll, kar, hát súlyzóval

Has, comb, fenék gyakorlatok.

Diéta van, fehérjeporom is.


Ma muszáj pihennem?



2015. nov. 16. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, pihenés kell az izmoknak is. És ne feledd, hogy pihenés közben fejlődik az izom :)
2015. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sejtettem :)

Nehéz kibírni hogy ne edzzek.

Ma este már lehet? Mennyi pihenőt szükséges tartani?

Köszönöm hogy írtál

2015. nov. 16. 13:46
 3/5 Trafó1 ***** válasza:
Ha túlzásba viszed többet ártasz mint használsz, már az edzést, pihenj egy vagy két napot is, utána az edzés is jobban megy.
2015. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egyik nap rendesen edzel, másnap ne tedd. Így is többször kihagytad már a pihenőnapot (mondjuk ha laza kis semmit csináltál, akkor szerintem oly mindegy, pihensz-e, de az nem is ér kb. semmit).

Úgy tudom, a hasizom hamar regenerálódik, azt edzheted gyakrabban.

Mozogni persze mozoghatsz, menj el sétálni, biciklizni vagy bármi... :) Lazább tornákkal sem lehet gond szerintem.

2015. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon mozoghatnékod van, akkor nyugodtan tornázz.


Én naponta tornázom már két éve, csak annyi változás a korábbiakhoz képest, hogy évi két-három alkalommal be kell vegyek pár porcerősítő vitamint.

2015. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!