Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó eredmény,...

Szerintetek az jó eredmény, ha valaki 2 hónap alatt 10 kg-ot fogy?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó, és büszke lehet magára, de nem tudom meggyőzni erről azt aki elérte. Nagyon türelmetlen, kevesli a fogyást, főleg most, hogy 2 hete stagnál a súlya, én fogom vissza, hogy ne éheztesse magát.
2010. márc. 20. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

De attól is függ hogy hány kilós az egyén a magasságához képest.

Mert ha pl. egy 175 cm-s férfi és 85 kg, akkor nem egészséges ekkora mértékű fogyás.

Viszont ha súlyosabb pl. 110 kg vagy afölött akkor simán lehet, mert nagyrésze víz az ami eltávozott belőle.

ezt követi amint írtad a stagnálás, majd szépen lassan heti pár kiló minusszal kezdődik az igazi zsírból való fogyás, meg persze némi izmot is lead, ami ellen nincs mit tenni.

2010. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy látványos, de nem egészséges dolog. Hogy ne ingázzon a későbbiekben a kg.ok között, és ne viselje meg a szervezetét, az ideális fogyókúra havi 1-2 kg az ajánlott, hogy a szervezet elviselje a változást, illetve megfelelően reagáljon a későbbiekben egy kiadósabb étkezésre.
2010. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Heti fél kg egészséges. Persze ha valaki 150 kilóról kezdi, elképzelhető.
2010. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És azért stagnál a súlya, mert éhezik a szervezete, elkezdett tartalékolni.
2010. márc. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem hogy nem kevés, de még túl sok is (persze, nem légyegtelen a kedzősúly sem).


nekem pl. valszeg a hirtelen fogyástól alakultak ki epeköveim, ami miatt nemrég epehólyageltávolításon is részt kellett vennem :(

(hirtelen fogyás: cukorbetegség derült ki nálam, és rá kellett állnom egy spéci diétára.)

2010. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te most rólam beszélsz?? :D Pont ugyanigy vagyok én is!
2010. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!