Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúra hatásos és...

Milyen fogyókúra hatásos és szép eredményeket hoz?

Figyelt kérdés

szeretnék lefogyni de csak 3-4 kg ( amit nyáron meg ősz alatt felhíztam) de nem szeretnék gyógyszereket szedni vagy egyéb italokat inni stb. hallottam már valami olyan diétáról ahol minden mást esznek pl. : hétfő-fehérje

kedd-szénhidrát

stb. de ennek nem tudom a nevét ( ha valaki tudja légyszi válaszként küldje el). Természetesen szeretnék fogyni ez a fő tehát nem gyógyszerek vagy koplalásal előre is köszi a válaszokat és a segítséget!



#egészséges #diéta #fogyókúra #nem gyógyszerek #nem koplalás #szép eredmény #látható hatás
2015. nov. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár kiló miatt ne csinálj olyan butaságokat, hogy nem viszel be fehérjét mindennap. Sok kilónál se, ha már itt tartunk. A 90 naposnál van 1 fehérje, 3 szénhidrát, néha böjtnap, de ez köszönő viszonyban nincs a test szükségletével, ami rendszeres fehérjebevitelt igényel, rendszeres zsírbevitelt, a szénhidrát az egyetlen makrotápanyag, ami nem esszenciális, bár persze mindenki eszi, mert elkerülhetetlen és ezzel persze nincs is baj, de fehérje és zsír még inkább kell.
2015. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2015. nov. 17. 21:17
 3/3 anonim válasza:
Napi MAXIMUM 180g szénhidrátbevitel, 60 perc intenzív séta . Nem kell futni elég ha sietős tempóban mész. A szénhidrátbevitelt meg csak ki kell matekozni. Lehetőségszerint egyél halat, csirkemellet, rizst, bulgurkölest, sok zöldséget meg ilyenek. Tészta, kenyér, édesség, péksüti meg ilyenek mind tilos. Ha ezeket betartod elkezdenek lemenni majd a kilók. Mondjuk heti 1 ( tapasztalat )
2015. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!