Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vki beteg milyen diétát...

Ha vki beteg milyen diétát kell csinálnia?

Figyelt kérdés
léci segítsetek. begörcsölt tegnap az oldalam,elmentünk dokihoz és nemtudta mi bajom van és azt mondta h diétázzak kb 3 hétig és menjek vissza h jobban vagyok e vagy nem,azt szeretném tudni h mit egyek,igyak ,mit nem szabad,(bocsi hülye kérdés tudom,de én entmom nem diétáztam még:(,ha lehet normális válaszokat szeretnék.)
2010. márc. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerüld a zsíros,fűszeres ételeket,szénsavas üdítőket.Én a 3 hetet soknak tartom,hogy kiderüljön miért fájt.Nekem vesekő gyanúval az orvos azt mondta,hogy 2 napig csak igyak,és ne egyek semmit.El is múlt a fájdalom.
2010. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én entmudom mi az ideális,nekem azt mondta h 3 hét,még enmvolt iylen típusú bajom úgy h enmtudom h mit h kell és emddig, köszi a tippet:D
2010. márc. 20. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A doki azért kicsit részletezhette volna, hogy milyen diétára gondol. Ugyanis létezik epe kímélő, máj kímélő, gyomor kímélő, vese kímélő diéta, van fogyókúra, hugysav szegény diéta, és még sorolhatnám!

Az oldalad görcsölése alapján (ha ez a jobb oldal) epe kímélő étrendre gondolnék.

[link]

Ez pl. segíthet. [link]

2010. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a bal oldalam fájt, köszi a linkeket
2010. márc. 20. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!