Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20/f vagyok 95 kg heti 3 szor...

20/f vagyok 95 kg heti 3 szor 30 percet taposok és melette kondizok és kaját is visszafogtam menni fog igy a fogyás?

Figyelt kérdés
elég ennyi mozgás?
2010. márc. 20. 15:41
 1/5 Krisz85 ***** válasza:

Egy ideig elég lesz, aztán ahogy egyre jobban hozzászoksz a taposógépes terheléshez hónapok alatt, úgy a táplálkozásodra is egyre jobban oda kell figyelni, én 5x 40 percet csinálnék a helyedben, heti 3x kondiedzés mellett.


A táplálkozáson nagyon sok múlik 70% ban múlik rajta a dolog, ezt azért vedd figyelembe ha megteheted.

2010. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ még annyit kérdezni hogy mennyit számit ha este eszek vagy nem?
2010. márc. 20. 21:35
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
rengeteget, este kötelező enni, lefekvés előtt is, az anyagcseréd belassul, aminek hÍzás lesz a vége, ráadásul gondolja bele éjjel mikor alszol kb. 8 órán át nem kap tápanyagot a tested, mintha nem ennél 8 óráig, igaz nem is kell annyi energia ilyenkor, mivel kvázi a nap során flevett tápanyag hasznosul és ürül ki az izomból és a májból glikogén formájában, amit aztán reggel egy kiadósabb reggelivel (ami nem egyenlő a szemét kajával) lehet visszatölteni, ezért reggel és edzés után mehet az amúgy hÍzlalónak mondott banán, sportital rizs, stb.
2010. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor este ne egyek semmit?
2010. márc. 25. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó lesz így és ah érzed, hogy lassul a fogyás akkor emeld a kardiót,csökkentsd a szénhidrátbevitelt.

De egyél, csak kevésbé hízlaló ételt. Vmi sovány húst, zöldséggel pl.

2010. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!