Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom és...

Mennyit kellene fogynom és hogyan? 95kg vagyok 175 centi

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt? Hogyan?

(Ellenségesek hanyagoljanak!)

Súlyos beteg voltam, felszedtem kb 20 kg-ot. Egyenlőre jobban vagyok, és szépen le kellene adnom valamennyit...


2015. nov. 19. 23:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre, n nélkül. Az emberek nagyon nagy része rosszul használja a tapasztalatom szerint s ez igen szomorú.


Ennyi infóból ezt nem tudhatjuk. Nemed? Mennyire vagy izmos? Ez alapvető egy kósza tipphez is.


Hogy hogyan, az is emberfüggő, nem mindenkinek válik be ugyanaz. Kinek sok szénhidrát kell, kinek sok zsír, különben nincs jól fizikailag és lelkileg sem, mert sanyargatásnak érzi meg a dolgot. Van, aki érzékeny valamire, van, aki bizonyos dolgokat nem szeret vagy elvből nem eszik, másoknál a körülmények szólnak bele a táplálkozásába, bármennyire is elszánt.

2015. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

www.kaloriabazis.hu


Regisztrálj, kezdetnek nem rossz!

2015. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
21 éves izmos típusú lány vagyok. Sosem voltam deszka, nem is leszek. A csípőmre hízok leghamarabb. Alapvetően arányosan hízok így senki sem mondja meg hány kiló vagyok.Arányosan híztam mindig is. Futottam régen, és úsztam, voltam 70 kg. Soha senki nem mondta meg h annyi vagyok. Most a 95 körül ingázok. Szőrnyű teherbíró képességem.Fizikai munkát végeztem. Betonoztunk, vödrökben hordtam a betont. Olyan vagyok mint egy pasi 😃. Nem érzem magam jól a bőrömben. Érzékeny vagyok a paprikára , banánra, kékszőlőre. Utálom majdnem az összes halat. A bevásárló központ közepén képes vagyok elhányni magam... Egyedül a hekket eszem meg! Kizárólag! De azt is évente párszor
2015. nov. 19. 23:26
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Ez jól hangzik :) Akkor 70 kilósan OK vagy? Igazából Te láttad magad 20 kilóval korábban, nem fair tőlünk kérdezni, mennyit kell fogynod ;) Amúgyis majd meglátod.

Amiket írtál, azok nem korlátoznak különösebben :)

Úgyhogy még mindig túl sok lehetőség van. Szerintem nézd meg a jelen táplálkozásodat, javíts a gyenge pontokon s nyilván igyekezz nem túl sokat enni (s túl keveset sem).

Ha bizonytalan vagy, írd le, hogyan szoktál enni és segítünk :) Vagy nem, mert mindenki mást ír, ez is megtörténik itt...

2015. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Szörnyen nehezen fogyok. Orvost már kérdeztem, anorexet ajánlott, hátt semmit sem használt úgy hogy orvost váltottam. A cukrom ingadozik néha. Kevés cukros dolgot fogyasztok, sós kaja is alaphangon van. Magam főzök mindent. Talán tudok képet küldeni. Jelenleg edzek a hasmra, most itt tartok
2015. nov. 19. 23:31
 6/38 A kérdező kommentje:
2015. nov. 19. 23:35
 7/38 A kérdező kommentje:

Bocs a béna képekért, csak a testalkatom lenne a lényeg.

Hasra edzek az ami nagyon zavar, és visszavettem kicsit az össze vissza kajálásból. Napi 5 étkezés van. Rengeteg gyümölcsöt,zöldséget fogyasztok. Leadtam néhány kilót, de sajnos megrekedtem. Gyümölcsöt, és natúr zsírszegény joghurtot eszem vacsira, ami este 6. Kicsi pihi aztán tornázok minden este egy kb 30 percet. Rengeteget tekerek kerékpárral, sokat sétálok. Eddig sajnos azt sem tehettem meg... Jobban érzem magam de a 70 volt a tuti súly, úgy futottam mint a nyúl! Nagyon energizer nyuszi voltam, de ahoz képest amin végig mentem, most is az vagyok. Érdekelnek a sportok,szeretem is őket. Kenyeret nem fogyasztok, csak nagyon ritkán. Most ott tartok hogy beállítottam hogy mikor egyek, és mit plusz torna. Ez nem is olyan rossz, de nem megy lejjebb. Még vissza kellene vennem de attól félek falánk leszek mert valamit rosszulcsinálok és inkább tartom a súlyom. Nyilván ezért írtam ide.

2015. nov. 19. 23:46
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi lenne a reális súly, csak azt tudom h 70 körül jól éreztem magam. Ennyit tudok. Viszont futni,úszni jártam, Sosem voltam beteg, annyi energiám volt h napkeltétől napnyugtáig dolgoztam és este még futni mentem . Kellemes volt ilyennek lenni. A jelenlegi orvosom azt mondta h ügyek mindent (amit szabad persze) csak rendszeresen és kis adagokban, majd mindig csökkentsék egy kicsit. 3 hete csinálom ezt a rendszeres kajálás, torna stb. De nem megy lentebb.
2015. nov. 19. 23:51
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, rendes vagy. 😊
2015. nov. 19. 23:54
 10/38 anonim ***** válasza:

Így elnézve valószínűleg jól nézhetsz ki 70 kilóval, ami persze ízlés dolga, én nem a pálcika tagokat, hanem a kellően fejlett izmokat szeretem :)


Azt tudod, hogy mennyit eszel kb? Makrotápanyagok mennyisége?

Nehezen fogyással nem vagyok képben, már ha nem az a nehéz fogyás oka, hogy a delikvens sokat eszik, mert éhes (velem ez volt, de az étrendváltás segített. most pedig a több mozgáson a sor. a semmiből elég nehéz energiát meríteni, a kalóriadeficitnek hatnia kell, az anyagcsere pedig nem lassulhat akármeddig, nem értem, mi van azokkal, akik keveset esznek és nem fogynak).


Kitartásra mindenképpen szükséged lesz. Úgy tudom, sokan vannak, akiknek lassan indul el a fogyás, olykor stagnál 2-3 hetet s mindenféle bekavar, stressz, alvás, ártatlannak tűnő étel...

A sok gyümölcs általában nem a legjobb fogyáskor, de persze van, akinek jó, van, akinek mindegy, nehéz megmondani, hogy nálad mi van :(

A vacsorád elég visszafogottnak tűnik, neked azért lehet egy kalóriaigényed, elég ilyen kis semmi? Vagy sok a gyümölcs? Nekem a cukorevés vacsorára sem a legjobb ötlet, én fehérjét ennék zöldséggel és zsírt, elvégre arra nagyobb szüksége van a testnek, persze ezt erősen árnyalja az, hogy mit eszel a többi étkezésedre, de nem tűnik ideális választásnak.

A kenyér elhagyása szimpatikus, viszont mit eszel zöldségen és gyümölcsön kívül?

Az étkezések száma nem különösebben fontos, csak annyiban, hogy csináld úgy, ahogy neked jólesik s ahogy tudsz kalóriadeficitben enni.

2015. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!