Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom és...

Mennyit kellene fogynom és hogyan? 95kg vagyok 175 centi

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt? Hogyan?

(Ellenségesek hanyagoljanak!)

Súlyos beteg voltam, felszedtem kb 20 kg-ot. Egyenlőre jobban vagyok, és szépen le kellene adnom valamennyit...


2015. nov. 19. 23:09
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Reggelire olaj nélkül sült tükörtojás 1 db, egy pohár cukormentes teával.2 óra múlva egy narancs. Ebédre egy kis tányér paradicsomleves, másodiknak vegyes saláta, sült virsli, ez is csak pirítva van, olaj nélküli, igazából csak felmelegszik, megbarnul a külseje azt csövi 😃 egy pohár tea. 2 óra múlva kb egy 2-3 mandarin, aztán egyszerűen kb egy evőkanálnyi leves. Aztán 6 kor 30 perc munka. Közben főzök mosok takarítok,biciklizek,sétálok. Nem mondom hogy elég a kaja mert jelenleg is éhes vagyok, főleg a torna után, de ilyenkor csak iszok. Ez saccra mondjuk 1500-1800 kcal .
2015. nov. 20. 00:19
 12/38 A kérdező kommentje:
Ez a mai volt. Mindent olaj nélkül. Kenyeret nem nagyon szeretem, tésztából keveset. Általában ugyan azt. Minden este ugyan az a vacsi, ne nevess 😁 egy kakit ettem meg 2 mandarint , naturjoghurtal. Saccra Ennyi. Majdnem mindig ugyanazokat eszem csaj össze vissza kavarva,viszont van h megeszem egy marék kekszet, pl uzsira. Van hogy sütök valamit és abbol pár falatot. Igen elég kevés ez a kaja, mondom leadtam pár kilót, de most stagnál. De én már ennek is Örülök 😊
2015. nov. 20. 00:24
 13/38 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem nen az a löttyedt típus vagyok! Nem folyik rajtam a zsír! Hurka sem omladozik rólam. Az elmúlt 2 évben kb. 3 centit nőttem. Nyúltam 😄 . A hasamon látszik a fogyás . De ez pozitív negativitás 😄. Szeretnék még legaláb egy 10 minimum leadni. Már azzal is boldog lennék. De azt sem akarom h hirtelen lefogyjak lógjon a bőröm ,lusta legyek, és dupla annyit hízhak vissza. A gyengepontom az össze-vissza alvás! Egyszerűen teng az energiám, bagoly vagyok.Van hogy késón kelek fel nyilván akkor máris rosszabb a helyzet, dupla olyan éhes vagyok, akkor is inkább iszok. Meg az hogy nagyon kevés folyadékot iszok. Még így is a 3 főétkezéskor 3 pohárnyi tea, vagy víz az semmi. Vagy dupláját kellen de nem vagyok szomjas. Ha iszok sokat mondjuk 2,pohárral akkor nem tudok rendesen enni, és már is éhes leszek és eltolódik az egész. Ezt már kipróbáltam. Nem tudom mit tehetnék még...
2015. nov. 20. 00:42
 14/38 A kérdező kommentje:
Jah, a kellően izmosak a jók 😉😄 Irígylem azokat a csajokat akik össze vissza zabálnak minden szart és egyszerűen egy dekát sem híznak! Ez nekem szédületes. Én meg meg mászok egy hegyet pár deka miatt. Ez olyan igazságtalan. De inkább vagyok gombóc nem folyósan, mint normális testalkatú folyósan! Sajnos sok olyat látok aki egyidős velem és a flancos topogójába és a szexis átlátszós cicanadrágjába úgy hullámzik mint ha kötelező lenne. Rajtam nem lehet megcsípni a zsírt, max most már a hasamon de ott se a zsírt. 😊 Kemény kötésű vagyok azt mondja anyám 😊. Most sem vagyok kifejezetten bitangul fos*os, de hiába ha nem érzem jól magam így, és rühellek strandra menni. Nem egészséges ezt jól tudom, és igyekszem tenni ellene, de egy kicsit talán kétségbe estem .
2015. nov. 20. 00:54
 15/38 A kérdező kommentje:

Itt szerintem kicsit több voltam mint 70 de ez nekem már tökély! 😊

[link]

2015. nov. 20. 01:24
 16/38 anonim válasza:
Uhh de imádnálak, te lány..!:)
2015. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

off: azért az komoly, hogy mi arcod van vékonyan... sok sikert a fogyáshoz

on: Megerősíteném a 78%-os válaszolót, hogy nincs tökéletes diéta, nincs legjobb étrend, minden egyén más és más. Én szénhidráton nevelkedtem, mindig is kövér voltam, hiába kalóriadeficit, hiába bármennyi mozgás és sport. Engem is a zsír váltott meg és a low-carb. Jelentősen javult a kedélyem, lábalok kifelé egy 8 éve tartó depresszióból, a kényszerbetegségem tünetei enyhültek, és már jóformán Asperger tünetei is semlegessé váltak, mondhatni kifordultam önmagamból egy év leforgása alatt.


Hogy ez annak köszönhető, hogy ketó a legjobb? Dehogy. Annak, hogy megtaláltam azt az étrendet, ami testemet és lelkemet egyaránt összehangolja, annak, hogy van egy diéta, ami boldoggá tesz, mentálisan és energetikailag is a sztratoszférában vagyok az egész életmódtól.


Másnak van, hogy annyira megemelkedik a koleszterinszintje, hogy az már életveszélyes, esetleg rosszul van tőle hónapok múltán is, stb. Nem való mindenkinek. Van, aki pont, hogy ettől fogja azokat a tüneteket produkálni, amiktől én szenvedtem életem nagy részében.


Hogy Te mire vagy érzékeny, azt neked kell megtalálnod, csak Te vagy az, aki tudhatja, hogy mire van szükséged. A szervezeted majd irányít, csak egy kis lökés kell neki, hogy helyesen működhessen.

2015. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Milyen arcom van vékonyan? Most barna vagyok , nem szőke. 😁 most sem vagyok csúnyaarcú. De akkor voltam szép. 😉

Most ami igyekszem lefogyni amennyire csak sikerül. A szervezetem azt diktálja hogy egyfolytában egyek. Már mint már összeszűkült a gyomrom 3 hét alatt és ha akrbék sem tudnék sokat enni. Állandóan zöldséget,gyümölcsöt akarok enni. A húst nem kívánom. Kb fehérjét eszek folyton, egy két répát,oliva bogyót. Ha két kajálás között éhes vagyok azzal nem törődöm. Elfogalalom magam, vagy legurítok egy pohár vizet,teát,ezzel kihúzva a következő kajálásig. Annyit és olyat eszek mint egy madár 😃 És csak a hasamon látszik bármi is. Akik velem élnek nem is tudnak erről az egészről. Még csak fel sem tűnt nékik ez a pár kiló. De ugyanazokba a ruhákba nagyon látszik. Mindíg csúnyának éreztem magam , 70 pár kilóval is. És mikor beteg lettem és felszedtem rengeteget akkor döbbentem rá hogy milyen csodásan néztem ki és még csak észre sem vettem! De most pont ez inspirál a nehéz időkben is , hogy tudom h lehet újra olyan, és a tudat boldoggá tesz ezért van erőm végig csinálni ezt az egészet. Görcsölő hassal nagyon nehéz sok kilómétert lebiviklizni, és hasra gyúrni. Sajnos hasfájós voltam. Már nem vagyok az, néha még sajnos vissza üt, de az már semmi. Kubikoló munkát végeztem a múlt évben negyven fokban a semmi közepén! És még ducibb voltam mint most.

Észre vettem hogy azért nem ettem rendszerezve mert nem volt ráidőm. Folyton tanultam, dolgoztam, plusz házépítés, és nem maradt idő magamra. Most jelenleg egyiket sem csinálom és van időm törődni magammal.

Igyekszem is. Most megint kicsit vissza vettem a kajámból hátha kicsit lendít. Nem szoktam éhezni,de van hogy éhesebb vagyok a kelleténél két evés közt. De nem vészes.

Ha van bármi ötletetek,szívesen olvasnám. 😊

2015. nov. 20. 10:33
 19/38 A kérdező kommentje:
Kedves 9:37 😉 De sokat kell még edzenem 😃
2015. nov. 20. 10:35
 20/38 anonim ***** válasza:
Majd fog látszódni máshonnan is, az genetika kérdése, hogy ki hova és milyen mértékben hízik. Arra ügyelj, hogy kerüld a cukros dolgokat. Ez a zöldségekre is vonatkozik, pl. sárgarépa, aminek szénhidrátjainak fele cukor. A proteinbevitelt meg próbáld meg figyelni és mérni, valamint ha már számolod a zöldségekben lévő fehérjét, ügyelj arra, hogy ne étkezz monoton módon. A zöldségeknek nincs azonos aminosavprofiljuk, ahogy a jószágoknak se egyezik meg. Kombináld őket, akkor sokkal jobban hasznosulnak.
2015. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!