Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden héten 4-5x futok 1...

Ha minden héten 4-5x futok 1 óra hosszát 3 hónapig akkor mennyit fogyhatok? Ja és 158 cm és 50 kg vagyok! Lehet azt mondjátok hogy nem kell fogynom de én szeretnék olyan 45-kg-re lefogyni. Köszönöm a normális válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 18:29
 1/4 anonim válasza:

ha futás után nem eszel, max fehérjét (pl. zsírszegény túró, vagy egy kis tej, talán tojásfehérje sárgája nélkül)

1 hónap alatt simán fogsz 5 kilót.... gondolom lány vagy.

ügyelj arra is, hogy minimum 4x egyél 1 nap, este 7 után semmiképp. és nézz utána minden kajádnak, hogy mi van benne és mennyi :) szia, üdv.

2010. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen lány vagyok!
2010. márc. 21. 14:01
 3/4 anonim válasza:
úgy fogsz kinézni mint egy 12 éves fiú... ha 45kg leszel ekkora magassággal. Szerinted az dögös? Szerintem nem... de a te tested. Szerintem 49-53kg az ideális neked.
2013. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Csak egy tipp. Ne a kilókat nézd mert az izom nehezebb mint a zsír

2014. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!