Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással eltűnik a narancsbőr...

Fogyással eltűnik a narancsbőr egy része is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 21:25
 1/8 anonim válasza:
inkább tornával elérhető..mert ha fogysz akkor megereszkedik a bőr..ugyhogy torna,edzés és vmi krémek
2010. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A narancsbőr eltüntetéséhez a folyadékfogyasztás növelése, az étrend megváltoztatása, a dohányzás elhagyása, a rendszeres testmozgás és a cellulitmasszázs vezet. A fogyástól még nem fog eltűnni.
2010. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Narancsbőr eltüntetésének titka: napi 2-3 liter víz min, és mellé futás.
2010. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekem több évig volt narancsböröm,futottam,masszázsra jártam de nem múlt el.2 hónapja járok személyi edzőhöz súlyzós edzésre,és elmúlt teljesen.

2010. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
nekem a bmi indexem normál alatt van és mégis van narancsbőröm. a fenekem tiszta narancsbőrös, és tele van terhességi csíkokkal pedig nem voltam terhes soha. ettől egy nő nem szabadul hidd el
2010. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosítom az előző választ: a csíkoktól nem szabadulsz soha, a narancsbőrtől meg lehet szabadulni, de a hajlam marad, és a korábbi életmódhoz való visszatérés a narancsbőr kiújulását okozhatja.


A csík egyébként, aminek stria a neve, nem terhességi csík, a terhesség csak az egyik oka az ilyennek. Lehet gyors hízástól vagy kamaszkori gyors növéstől is. Az előző válaszolónak talán inkább ettől.

2010. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy lehet eltüntetni?
2010. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgással, sok-sok folyadék fogyasztásával, étrendi változtatással, a dohányzás elhagyásával, szükség esetén cellulitmasszázzsal. Az már pénzbe is kerül, és csak akkor van értelme rászánni a pénzt, ha a többi részét megcsinálod magadtól.
2010. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!