Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó étkezés és sportolás?

Ez jó étkezés és sportolás?

Figyelt kérdés

13/F

Reggeli: 1 db kifli párizsival (fiatal vagyok, ezért remélem nem sokat ártok a diétának evvel) 2 dl tejjel

Tízórai: 1 db barack

Ebéd: répa, paradicsom, paprika (kicsit lecsós) párizsiba tekerve (olívaolajjal elkészítve) köret nélkül

Uzsonna: nem igen szoktam, néha gyümölcsöt

Vacsora: általában nem szoktam enni, mivel ebédre eszek csak pár falatot és az reggelig kitart, de ma pl. virslit fogok enni kenyér nélkül.

Csak ásványvizet iszom.

Sport: Futás (néha), úszás (elég gyakran és mindig sokat úszok), biciklizés (reggel).

Ez jó étkezés és mozgás?

Magasság: 163 cm

Súly: 59 kg

65 kg-ról indítottam. Szeretnék még pár kilót fogyni. :)


2011. aug. 11. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a virsli és párizsi a diétában, és elég sok minden hiányzik belőle...

Ezek abszolút értéktelen cuccok, ezeket kéne kihagyni, és helyettesíteni tejtermékekkel és sovány (de valódi) húsokkal.

2011. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és enni mikor szoktál?

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz.

Reggelire és ebédre is kell zöldség, az nem "hízlal", alig van benne kalória.

Fehérjét meg nem ettél, ami a párizsiban meg a virsliben van, az nem fehérje. (Hogy miből vannak, azt most hagyjuk, ha szereted, edd, de ebédre tessék normális húst enni.)

2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én így csinálnám:

R: 2 főtt tojás 2 sajttal

T: gyümölcs

E: leves, kb 2,5deci, pld csirkehús valami diétásabb körettel

U: gyümölcs, vagy müzli tejjel vagy natúr joghurt

V: csak ha éhes vagy akkor valami gyümölcs

de ez csak egy lehetőség

2011. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevés a fehérje:) Pedig abból kéne leginkább. Hús, tojás, ilyesmi. Virsli is lehet néha de abból ha lehet, inkább valami jobb minőségűt:)
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

reggelire nyugodtan egyél főtt tojást, csirke, pulykamellsonkás, avgy tonhalas kiflit és hozzá zöldségeket

tíuórai ehetnél több gyümölcsöt

ebéd az nagyon kevés, hús, hal, tojás, rizs, krumpli, főzelékek, zöldségek, levesek, töltött, rakott zöldségek, egytálételke pl nyári cukkinis lecsó, töltött paprika, paradicsomos húsgombóc, rakott káposzta, padlizsán, cukkini stb

uzsonna ne néha legyen gyümölcs hanem mindig egy szelet dinnye stb

vacsorára miért nem eszel?

hús, hal, tojás, túró, zöldségek, gyümölcsök

13 éves fiú vagy most fogsz megnyúlni, hova koplalsz?

5-6 kilo úgyis lemegy ha nem eszel/iszol cukros péksütiket, sütiket, chipset, csokikat, nasit-hanem helyette a nasi gyümölcssaláta akár egy pohár joghurttal nyakon öntve

zsírban úszkáló husikat minimalizáld vagy itasd le róla a felesleges zsírt ha nem főznek neked külön, mert sajnos van olyan szülő akit nem érdekel

próbáld kerülni mérték a kulcsszó és mozogjál

2011. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!