Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Czanik Balázs vagy Rubint R....

Czanik Balázs vagy Rubint R. -Schobert N. vagy Péntek Enikő?

Figyelt kérdés
Kinek az edzése a hatásosabb?

2015. nov. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ebből csak hármat ismerek. Norbi nagyon gagyi, alig ad ki dvd-t egyébként szerencsére. Rubint Réka jó, nem aerob, kemény edzés, jó alakformáló. Péntek Enikő nekem nagyon szimpi, de csak a light edzése van meg nekem, mert a többi túl kemény.
2015. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Mindegyiket próbáltam, Enikő nem jött be Nekem. Capoeira a legjobb, leghatásosabb. Imádom :-)
2015. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Többnyire Réka edzéseire járok, párszor voltam Balázs óráin, egyiket se bánod meg szerintem! Norbitól dvd-k vannak, nem tűnnek nehéznek de hatásos.
2015. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg Balázs capoeira aerobikját csinálom 2 naponta (a Dukai Regina, Fittler Diás változatot), remélem lesz hatása a későbbiekben.

Enikőt is próbáltam már, de abban az edzésben sokkal hamarabb kifáradok... :)

2015. nov. 25. 21:58
 5/7 anonim válasza:
Czanik Balázs a legjobb :-P
2015. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bagatov válasza:

Minden aerobik, torna, vagy bármilyen gyakorlat intenzitása a test edzettségétől is függ. Egy évek óta mozgáshiányos, túlsúlyos embernek a Duci Tréning első edzése is nagyon intenzív. Ezért fontos a fokozatosság. Aki kevésbé fitt, annak fokozatosan kell növelni az edzés intenzitását. Ha már Norbinál tartunk és újra lendületbe akarjuk magunkat hozni, valamint fogyni, akkor érdemes a legelején kezdeni. Első héten, heti ötször Duci Tréning 1, következőn ugyanez duplázva. 3.-on Duci Tréning 4, negyedik héten duplázva. Majd jöhet a Kiképzés, melyet edzettséghez mérten lehet süríteni. Czanikot akkor érdemes csinálni, ha kicsit jobb az edzettségi szint. Nem lehet összehasonlítani a Norbi tornáival, bár abban azokból jól meg lehet tanulni az alapokat és Czanik könnyebben követhető lesz. Péntek Enikőt nem ismerem.

Egyébként mindegy kinek mi a véleménye Norbiról, Czanikról vagy bárki másról, az a lényeg, hogy mozogjon az ember, olyat amilyet jól esik, hogy egészséges legyen az érrendszere, jól működjön a szive, anyagcseréje és szellemileg is friss legyen. Fontos mindenek előtt leülni, utánaolvasni az edzésformáknak, hogy mi is az aerób edzés, mi a kardió edzés, mi az erősítés és mi a tömegnövelés, mik a szénhidrátok, mik a fehérjék. Meg kell vizsgálni önmagunkat, edzettségünket, alkatunkat, anyagcserénk gyorsaságát stb. Mindenre időt kell szánni, neki kell ülni kidolgozni a nekünk legmegfelelőbb programot és fel kell építeni a hosszútávú edzést. Ripsz-ropsz nem lehet nekimenni semminek, csak kudarc és bűntudat lesz a vége. Nem lehetegy hét alatt 5 kilókat ledobálni, hiszen nem is annyi idő alatt jöttek fel és egészségtelen is. Az étkezést is ki kell dolgozni. Kitartás és elszántság és kompromisszummentesség kell. Sok sikert az edzésekhez!

2016. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pont azért csináld Enikőt, mert abban kifáradsz... ami a konfort zónádon belüli edzés forma hát attól nem igazán, vagy csak lassan fogsz tudni fejlődni. Én is így kezdtem. Enikő edzésében aza jó, hogy intervall így van mindig pihenő szakasz. Az elején nekem sem ment, többet pihiztem vagy konnyitve csináltam, vagy lassabban, de szép lassan bele kell jönni.Aztán váltogasd is a tornákat, mert ha egyet megszokik a test már szintén nem úgy fejlődik. Ezért is jó Enikő, mert ő edzései kicsit változatosabbak. Egy R.Rékát hiába váltogattam anno, ugynazok a gyakorlatok voltak minden videoban szinte...
2016. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!