Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni viszont...

Szeretnék lefogyni viszont valami furcsa?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni (10kg), de azt veszem észre hogy automatikusan veszek csokit vagy chipset a boltba pedig sokszor már nem is kívánom. Éveken keresztül minden nap vettem, ennek köszönhetem a plusz 10 kilót...

Elég ijesztő.... Mitől lehet ez? hogy szokjak le erről a borzasztó szokásról?



2015. nov. 25. 19:49
 1/7 anonim válasza:

Bevásárlólista!

Csak azt vedd meg, ami fel van írva, semmi mást. Jó spórolás és ilyenek is elkerülhetők.

Egyébként, ha mielőtt bemennél a boltba, már tudod, hogy mit akarsz enni, mi lesz a vacsora és ahhoz vásárolsz, az is jó taktika.

2015. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj oda s ne vegyél. A pénztár előtt ellenőrizd és tedd vissza az esetleges effélét (s ne nézz rá a pénztárnál levő nasikra). Bár ez nekem elég fura :D Azt még értem, hogy megszokásból (plusz mert a párom odavan érte és szerintem is jó) édességeket készítek és eszek, de a boltban oly röviden van az ember, személy szerint pedig ritkán éhesen, pár percig csak meg tudod állni, hogy olyat vegyél, amilyet nem akarsz :D

Tudatosítsd magadban, hogy mit teszel, figyelj oda, nem hiszem, hogy nem tudsz viszonylag gyorsan leszokni erről. Nyilván még sokáig eszedbe fog jutni, de hogy ellenállhatatlan erő vonzzon és muszáj legyen megvenned... Nos, ezt szerintem nem annyira nehéz leépíteni... Bár ki mennyire függő, ugye.

2015. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy ötlet. Ha meg tudod oldani, ne vásárolj be, küldj valaki mást. Vagy ritkán vásárolj (bár bizonyos életstílusnál ez nem megy. én kb. 2 hetente megyek élelmiszerboltba, közötte csak némi zöldséget veszünk, de azt is a párom. bár nekem nem lenne veszélyes, de neki esik útba).
2015. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezek jó ötletek mind, köszönöm!

De vajon mitől lehet ez? Függőség, vagy megszokás?

2015. nov. 26. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
talán mindkettő :D
2015. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha veszed le éppen, akkor jusson eszedbe mondjuk a káppszta vagy a répa! 1. akkor eszedbe jut, hogy fogynod kell és azok milyen egészségeseeek. 2. Leteszed és elmësz venni zöldséget. (Nem is muszálytényleg venned)

Sok sikert! :)

2015. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezzel a problémával énis küzdök csak én a tejjel vagyok így. Nagyon vágyom rá, mert régebben rengeteget ittam és nagyon szeretem, ennek köszönhetem a +10 kg-t 2 év alatt. Mivel édességet vagy máshizlaló kaját nem szoktam enni csak azért hogy tejből korlátlanul fogyaszthassak. A végére már napi 3 dobozzal megittam. Én úgy hagytam abba hogy fokozatosan egyre kevesebbet ittam. De ne vond meg magadtól teljesen mert úgyse birod ki és csak magadra fogsz haragudni ha bűnözöl. Adj magadnak heti 1 max 2 napot amikor ehetsz a függős kajádból. Énis csak hétvégén iszom tejet, 1 doboz/ hétvége. Hidd el segít. Remélem segítettem valamit
2015. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!