Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet combról és...

Hogyan lehet combról és segről fogyni? Sűrgős!

Figyelt kérdés
Tudom elég h*lye kérdés de már nagyon unom hogy nagy a segem meg a combom.Cütörtökön,pénteken,szombaton és vasárnapntudok leginkább ráérni mert többi napon suliban vagyok!!

2015. nov. 26. 14:32
 1/3 anonim válasza:

Nincs helyi zsírégetés!

Szóval nem létezik olyan gyakorlat amivel csak onnan tudsz fogyni.

Azt javaslom állíts be egy diétás étrendet, és kezdj el edzeni, kardiózni.

Mivel a lábaddal, fenekeddel vagy elégedetlen, csinálj legfőképpen guggolást, kitörést, de a legjobb ha utánajársz vagy segítséget kérsz és elmész egy fitnesz terembe, és egy rendes edzéstervet csinálsz.

Ezen felül mindenképp sokat kellene kardiózni, ajánlom pl az intervallum futást

2015. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
11%
és ez miért sürgős? 5 percen belül le kell fogynod?
2015. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először azt kell tisztázni, hogy milyen az alkatod. Van az az alkat, amit az "alul Vénusz, felül boszorkány" típusnak írnak le, amikor egy vékonynak vagy normálnak leírható felsőtesthez (kis mellek) egy aránytalanul széles csípő, vastag combok csatlakoznak alsótestként. Az ilyen mindig megmarad, akármit is teszel. Ha egyenletesen oszlik el a zsírfelesleg, akkor kitartó,mindennapos intenzív mozgással lehet fogyni. A "többi napon suliban vagyok" felfogás és időzítés nem járható út.
2015. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!