Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek átlagos testalkatú?

Hogyan legyek átlagos testalkatú?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve még 90 kiló voltam és körülbelül 185 centi.nagyon kövér voltam és elhatároztam hogy lefogyok.A norbi update egyet alkalmaztam és közel negyed év alatt lement 22 úgy hogy minden nap jártam futni körülbelül két hónapig.miután abbahagytam a fogyókúrát nem híztam, átlagosan 70 kiló voltam.viszont ugye eljött a tél szerintem ilyenkor az emberi szervezet mindenkinél raktároz egy kicsit na meg a karácsonyi kaja, és így felszedtem 8 kilót.körülbelül 3 hete kezdtem eddig 4 kiló ment le.viszont mikor 70 kiló voltam akkor sem volt normális alkatom mivel volt egy kis csöcsöm, amit nagyon utálok.Hogy tudnám elérni azt hogy teljesen átlagos felsőtestem legyen?ne legyen nagy csöcsöm meg puha hasam? gyúrni nem tudok eljárni mivel nem érek rá meg keret sincs rá.190 centisen 74 kilósan mennyire vagyok vékony?Tudnátok adni edzésterveket/tippeket?
2010. márc. 21. 18:53
 1/2 A kérdező kommentje:
17F
2010. márc. 21. 18:53
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, otthon végezhető norbi aerobik dvd-re, pl. karate fit, fit box aerobik vagy a gladiátorképző. Ez mind gyönyörűen szálkásít, izmosít, és anyagilag is jobban jársz, mint az edzőteremmel. Arról nem is beszélve, hogy akkor csinálod, amikor csak akarod....
2010. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!