Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom hogy egy csomó ilyen...

Tudom hogy egy csomó ilyen kérdés van de én PONTOS választ szeretnék rá kapni. Szerintetek lehetséges? (leentt)

Figyelt kérdés
szóval holnap (héfőtől) elkezdek futni kb 40 percet. heti 5ször és ezmellett egészségesen táplálkozom. szerintetek 2 hét alatt hány kiló menne le?? (62kg vagyok és 17 éves) és légyszi konkrét válaszokat irjatok és ne azt hogy ez nem egészséges stb meg hogy nem kell fogynom .. nagyon érdekelne köszönöm( amugy meg utána folytatom csak bele akarok férni egy ruhába)
2010. márc. 21. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy futni akarsz, meg egészségesen táplálkozni (ugyan nem tudom, hogy ez alatt mit értesz?), az jó ötlet, és nincs benne semmi, ami nem egészséges, kivéve, ha 600kcal-os étrendet akarsz.

DE azt senki sem fogja tudni megmondani, hogy mennyit fogsz fogyni - mivel ehhez a jövöbe kellene látni.


Azért megpróbálok valami irányértéket adni. Általában heti 1 kilót minden gond nélkül le lehet adni, az elsö idöben akár kettöt is.

Viszont ha túl gyorsan fogysz, akkor a böröd tönkremegy, kinyúlik, striákat kapsz - és ezeket a károsoasokat többé nem lehet helyrehozni, életed végéig szenvedhetsz tölük.

2010. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:
max 1 kiló,
2010. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, milyen az alap kondíciód, de, ha most kezded a futást semmiképp se 40 percet fuss. Ahhoz, hogy fogyj a pulzusodnak egy bizonyos tartományban kell maradnia, ha túl magas, az inkább kardio edzésnek minősül. A legegyszerűbb, ha elmész egy konditerembe, és olyan futópadot választasz, ami méri a pulzusodat is, és szabályozza a futás gyorsaságát stb. Ami pedig a legfontosabb, jól melegítsd be az izületeidet és az izmaidat is. Váltogasd a futást és a sétálást. Sok sikert!
2010. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a gyors válaszokat.. hát konditerembee nincs alkalmam délután elmenni mert most arra nincs pénzem.. de iskolába első óra kondizással megy el de az csak erősítés..
2010. márc. 21. 19:38
 5/6 anonim válasza:
Te magad is számolhatod a pulzusodat, csak egy óra kell hozzá. Egy óra segítségével sokkal pontosabban meg tudod határozni, hogy hol van az a bizonyos "zsírégetõ zóna", ahol szervezeted az izmok munkavégzéséhez szükséges energiát zsírsavak oxidációjával teremti elõ. Így nem fordulhat elõ, hogy azt hiszed, milyen sok zsírt égettél, mikor elmentél egy dance aerobic órára, miközben ha lett volna rajtad pulzusmérõ, szomorúan állapíthattad volna meg, hogy olyan pulzusszámon dolgoztál, amelyen inkább szén-hidrátokat használtál fel! Max. pulzus 65-75%-a.
2010. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de szerintetek nem fog sikerülni kitartó munkával, zöldségekkel heti 3 tesiórával és heti 5szöri futással 4-5 kiló???:S vagy még a hasamon se fog megláccani?? engem ez érdekelne..:( muszály belefogynom egy ruhába .. utána normálisabban fogok "fogyókúrázni"
2010. márc. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!