Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék lefogyni úgy...

Nyárra szeretnék lefogyni úgy 10-15 kg-t. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Kérlek valami olyan diétát linkeljetek, amin megvan, hogy pl egy vagy két hétig mit kell ennem, mert nincs időm kalóriát számolni stbstb


Köszi előre is mindenki válaszát!! :)


2010. márc. 21. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Kevés kaja, sok mozgás. Én is így fogytam le 30kilót 1 év alatt.. oszd el 3-mal és kijön a 4 hónap alatt 10. Igaz nem figyeltem mindíg oda, sokáig stagnáltam, szal ez még lehet több is
2010. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
meg az se lehet rossz ha a napi ételadagodat elosztod 8-al és úgy eszed meg. ez összehúzza a gyomrodat (persze ha nem eszed magad tele) és felgyorsítja az anyagcseréd. Meg étkezések előtt igyál meg egy pohár vizet. Ha perszel sose edd magad tele. sok sikert
2010. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A harmadiknak igaza van!


De még ezzel megspékelném: Testmozgás után (futás, fekvenyomás vagy bármi más izomerősítő gyakorlat) meg kell inni 3-4 dl tejben vagy vízben feloldott Proteint... Gym boltokban lehet kapni.

Ettől garantáltan baba leszel ;)

2010. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Emígy most is keveset eszem, csak rossz kajákat--és ez itt a baj.

Pl tészta, meki, pizza és társaik :S

De pl az édességet kifejezetten útálom.

2010. márc. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!