Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? ( Lent )

Hogyan tudnék fogyni? ( Lent )

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. 170cm magas 70kg. Fogyni szeretnék.

Jártam edzeni. Hip-Hop-ra de beleuntam.. Nyáron néha néha elmegyek lovagolni, de térjünk a lényegre. Milyen edzéseket tudtok ajánlani? Ami lehetőleg laposabb hast, feszesebb feneket derekat és combot szolgál, vagyis nem izmosodni szeretnék! Rubin Réka és a különböző tornákat más fitnesz edzőktől már láttam és párszor meg is csináltam. De.. hamar beleuntam.

A futással mennyit fogyhatok? Hány kalóriát tudok vele égetni? A táplálkozást megtudom oldani de a mozgás már nehezebben megy..



2015. dec. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Edzőterembe menj, ott segítenek neked.
2015. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2015. dec. 5. 20:41
 3/5 anonim válasza:
Én Bartosista módszerrel adtam 25 kilót 6 hónap alatt. Hálás vagyok a mösternek.
2015. dec. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem kéne egész disznókat enni uzsonnára dagikám
2015. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

09:40-es -.- figyelj! Lehet hogy a te eszed azt fogja fel hogy ha egy lánynak van felesleg a testén akkor már

"disznóˇ" hát nem.. Lehet hogy épp akire ezt mondod kitudja lehet hogy azért duci mert BETEG.. Pajzsmirigy problémái vannak és aki azért van rajta egy kis "hús"

lehet hogy nem lusta meg nem eszik annyit amennyit te gondolnád. Én sem eszek sokat sőt nem is szoktam néha enni se..

De ha neked ilyen gusztustalan az elképzelésed hogy lehet hogy azért ennyi a súlya mert egész nap csak "zabál" Úgyhogy gondolkozz el mielőtt beszélsz.

Mert könnyen megtudod sérteni másokat ha le "disznózód"

Tudod, a kövér lányoknak is vannak érzései.

És ezt ne vedd úgy hogy veszekedni akarok;)

Mielőtt azt írnád hogy egy 13 éves dirigál neked én csak elmondom hogy megvédem magam és nem hagyom hogy egy "gerinctelen" ilyet mondjon bárkinek is.. Beleértve magamat is.

2015. dec. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!