Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok irni nekem olyan...

Tudnatok irni nekem olyan tablazatot ahonnan konnyen ki tudom szamolni hogy mennyi kaloriat fogyasztok?

Figyelt kérdés
Pl reggel ettem ketto sos perecet,az mennyi,vagy ha csirkehus levest akarok enni de levestesztaval benne az mennyi,stb.
2010. márc. 22. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mennyi, amíg ilyen sz@rokat eszel, mint sósperec, meg tészta. Tanuld meg először, hogy mire van szüksége a szervezetünknek, mikor, miért, milyen mennyiségben, és milyen minőségben!!! Fehérjék, szénhidrátok, zsírok... Melyikből milyenek léteznek, miért kellenek, hogy kell kiszámolni, hogy mennyit és mikor...
2010. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Írd be a keresőbe a kalóriatáblázatot.

Ki fog dobni néhány oldalt.

:)

2010. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy mindig akad valaki aki kioktat es okoskodik de a kerdesre nem kepes valaszolni,valoszinu hogy szart eszik allandoan es azert nem jon ki normalis dolog a szajan.Kosz
2010. márc. 22. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Legalabb ha tudtad volna hogy MIERT kerdem
2010. márc. 22. 20:22
 5/5 anonim válasza:

A második válaszoló vagyok.

Ugye ezt most nem mindkettőnknek írtad?Amúgy megtaláltad amit kerestél?

2010. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!