Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 5-6 kilót fogyni?

Hogyan tudnék 5-6 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Kb. 6 kiló kéne a (nekem) tökéletes alakhoz, de sehogysem jön össze. Durva diétát nem akarok, mert egyrészt suliba járok, másrészt mivel még növésben vagyok, szerintem így egészségtelen (és nagyon rontja a közérzetem, ha éhes vagyok). Sportolni viszont imádok.

Tehát tanácsokat kérek a következőkkel kapcsolatban:

- evési szokások (hányszor, mikor, mennyi folyadék, stb..)

- táplálék (mit szabad, mit nem)

- mozgás (mennyit, hányszor egy héten, mit)


A legfontosabb kérdés a mozgás. Olyanokra gondoltam, hogy pl. hány kilómétert fussak, mit erősítsek (pl. napi 200 hasprés), stb...


2015. dec. 8. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Táplálkozás: Ha inni szeretnél valamit akkor legjobb ha az víz, de ha mégis valami finomabbat szeretnél inni akkor kerüld a sok cukrot, tartósító szert, stb. Enni pedig inkább sokszor picit mint ritkán nagyot. A nassolás BETILTVA. Sok zöldség-gyümölcs.


Sport: Nagyon jó ha szereted a sportot

Ha futni akarsz akkor ajánlom a heti 3-4 napi futást, (kb.3 km-t fuss)


Hajrá! :)

2015. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 9. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!