Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet leadni...

Mennyi idő alatt lehet leadni 20-25 kg-ot?

Figyelt kérdés

164 cm es 90 kg vagyok tehat nagy sulybol fogynek...igy mennyi ido kb.?

13/L



2015. dec. 9. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Reálisan mondjuk heti fél kiló, ha nem akarod magad éheztetni, hogy utána visszajöjjön
2015. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en 7honap alatt fogytam 22,5kilot (nekem ennyi nem volt eleg meg mindig fogyozok), de nekem volt olyan h heti 2kgt is fogytam vagy volt olyan is hogy havi 70dekat fogytam csak...tehat teljesen relativ..es az se mindegy hogy sportolni akarsz e vagy cs kajara odafigyelni.
2015. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke,ertem...koszonom
2015. dec. 9. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

edzés és normális étrend. ez a titok. nálam fél év alatt lement 20kg. 175 cm magas vagyok, anno BMI szerint csak túlsúly volt rajtam, de 46os nadrágot hordtam, és úgy kellett vadászni olyat ami jól áll, kényelmes.


járjál le szépen a terembe heti 4x, súlyzós edzés, és az egyik napon intervall kardió. nekem ez volt a menü, illetve fehérje, zabkása, csirke, rizs, minőségi ételek, semmi üres kalória vagy szemét kaja. lásd meki és társai.


minél több izom van rajtad, annál jobban megy le a zsír, és szép tónusos leszel. nem kell fosni hogy túl nagy leszek, meg túl izmos, meg mindenféle idióta szöveg. egy nő genetikailag nem fog úgy kinézni mint egy férfi testépítő, de amúgy a színpadon álló pasik is elég komoly étrendet követnek, és odateszik magukat a teremben is.

persze ne arról szóljon a dolog, h lemész lötyögni, hanem minden héten emeld a terhelést, menj el a tűrőképességed végéig. kis vacak súlyokat lobogtatni nincs értelme, mert ahelyett jobban jársz ha otthon maradsz gyöngyöt fűzni :D


builder.hu, illetve sárga kapszula. ebben minden benne van normálisan, érthetően, tévhiteket eloszlatva.

2015. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke,köszi a valaszt! ;)
2016. jan. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!