Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vásároljak-e taposógépet?...

Vásároljak-e taposógépet? Szeretném kicsit formába hozni magam, és az állóképességemet javítani. Elérhetem vele a célom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A taposógép hülyeség, nekem is van, semmit nem ér, viszont az izületeidet garantáltan kikészíti...


Inkább szobabiciklit vegyél, az több izmot mozgat meg, az állóképességet is jobban javítja. Nekem olyan van, amin az ellenállást lehet állítani, méri a megtett km-t és számolja az elégetett kalóriát is.

2010. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, sokat használtam és nagyon szerettem. Szépen formálta a popsimat és a combomat. Viszont ami hátránya, hogy az alattam lakó nem nagyon élvezte amikor használtam, ezért este nem is tudtam taposni, csak nappal, amikor viszont nincs annyi időm.
2010. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is van. világ életemben katasztrófálisan rossz lábaim voltak. mióta használom, egész emberiek lettek. a popsim is formálódott, bár azon van még mit javítani.
2010. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem tönkretette a parkettát, mire észbe kaptam.
2010. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat...Sokat segítettetek...Sajna nálam a bringa kizárva mert nem szeretem,és ezért tudom h nem használnám.A futógépen gondolkdtam még,de túl nagy helyet foglal.Így aztán maradt a taposógép a repezoárban...:-))Nekem is pont a fenék/comb a problémás terület.Valószínű h tanultam az utolsó hozzászólásból...:-)))Aláteszek valamit..
2010. márc. 23. 13:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Repertoárban...Elírtam,sorry...
2010. márc. 23. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Most akkor jó vagy sem?Eléggé megoszlanak a vélemények?Akkor most érdemes venni,vagy sem
2010. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!