Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ugrokotel jo a fogyokurahoz?

Az ugrokotel jo a fogyokurahoz?

Figyelt kérdés
15/L 2 eve lement 12 kilo es most 60 kg vagyok(162 cm)... most meg csak 5-6 kilot szeretnem hogy lemenjen de azert a 10 is jolenne... nah szerintettek? ugy gondoltam hogy 20 perc ugrokotel + 10-15 perc lepcsozes...es hetente novelnem a mennyiseget...
2010. márc. 23. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Ha kezdésnek csak egyet is ugrasz már jó úton haladsz. Nem szabad hirtelen, mert szétcseszed az ízületeidet. Mindig melegíts be és puha cipőben ugrálj. Ha rendesen csinálod szerintem max két hónap.
2010. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyi. MINDEN mozgás jó, ami zsírégető tartományba emeli a pulzusod. Ez olyan 120-130 közé esik. Ha túl intenzíven edzel, akkor nem zsír, hanem izom ég. Tehát ha nem tudod mérni a pulzusodat, akkor próbálj meg közepes intenzitással (ez a kényelmes és a fárasztó között van) edzeni és tökéletes lesz amit írtál, főleg ha egymás után meg tudod oldani az ugrálást és a lépcsőzést. Ha minden nap csinálod, akkor ettől is fogyni fogsz, de az étkezésedre figyelj oda. 1000 kalóriánál SOHA ne egyél kevesebbet és legalább napi 80g szénhidrátot egyél meg!
2010. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.. halas vagyok
2010. márc. 23. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!