Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adjatok lécci has- és combkarc...

Málna12 kérdése:

Adjatok lécci has- és combkarcsúsító tippeket. Akár fogyókúrához, akár ahhoz hogy tetszek a fiúknak!?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:43
 1/5 napietus válasza:
100%

kerüld a zsíros ételeket. a kenyeret és a tésztafélét egy az egyben iktasd ki az étrendedből. szintén kerüld az alkohol fogyasztást és a mértéktelen kávézást, dohányzást (a narancsbőr kialakulását ezek segítik). minden nap mozogj. ha egy nap csak fél órád van rá, nem baj, akkor annyit, jobb, mint a semmi. heti minimum kétszer 1-1,5 órát mozogj intenzíven (bármit, amit szeretsz).


gyakorlatok: hasizom erősítésre még mindig afelülés a legjobb. az izom sokkal több kalóriát használ fel, mint a zsír, ezért ha izmosabb leszel és az étrendet betartod, fogy ni fogsz. comb: négykézláb állásból emelgesd először a jobb, aztán a bal lábadat. aztán feküdj oldalt, támaszkodj fel.a felül lévő lábadat tedd keresztbe a másik előtt, és az alul lévőt emelgesd. ez kifejezetten a comb belső felét karcsúsítja (csinálni egyszerűbb, mint leírni).


ha teheted, járj lovagolni, combra, fenékre a legjobb, vagy úszni, az minden izmot megmozgat.


remélem segítettem :)

2011. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Rossz téma...
2011. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus válasza:
100%
ja, kihagytam a legegyértelműbbet: futás, kocogás, sőt, az intenzív (tehát nem andalgós, hanem jól kilépős) séta is jót tesz. és addig is a szabad levegőn vagy. ellenben a számítőgép előtt punnyadás tipikus fenéknövelő tevékenység, mert nem mozogsz, viszont nassolhatnékot van közben. apropó, nasit is felejtsd el. ha éhes vagy, egyél, de: amiket írtam, kerüld, minden alkalommal teríts meg magadnak rendesen és lassan egyél. kb. az adagod felénél tarts egy kis szünetet. az agyunk kissé késve érzékeli a teltség érzését, tehát akkor is érezheted magad még éhesnek, mikor már igazából elég volt. és IGYÁL SOK VIZET!!! ilyen időben amúgy is tanácsos.
2011. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én pár hónapja kezdtem el zumbázni, nem mondom hogy sok kiló ment le, viszont érzem hogy sokkal feszesebb lettem. Ha van a környékeden, akkor esetleg érdemes kipróbálni, nekem nagyon bejött, mert amúgy elég lusta vagyok és nem mozognék, de ide inkább a hnagulat miatt megyek és tökjó :)))


19l

2011. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Tuti nincs meg 14 se úgyhogy az alkoholos tipp értelmetlen
2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!