Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érjem el valóban csak...

Hogy érjem el valóban csak akkor egyek, amikor éhes vagyok? Lent

Figyelt kérdés

Sosem érzem magam éhesnek, mert mindig eszem. Egyszerűen nem bírom megvárni hogy éhes legyek. Rághatnékom van mindig(rágóval próbálkoztam ,nem volt hatásos)

Igazából nem vagyok kövér, de jó lenne ha erre figyelhetnék, de nincs akaraterőm. Ötletek? Előre is köszönöm


2010. márc. 23. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
a dolognak nem ez a nyitja, hanem az, hogy naponta 5-6 alkalommal kell enni - ugyanakkor, ugyanakkora mennyiséget. éhes sem leszel egy időután, és még fogyni is fogsz.
2010. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"nincs akaraterőm".Akkor minek bármiféle ötlet?
2010. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valamivel el kéne magadat foglalnod, akkor nem lenne ilyen problémád.
2010. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak elfoglaltságaim,de még a fontos dolgokat is képes vagyok félbeszakítani az evés miatt. 16 éves, 170cm-es 62 kilós lány vagyok
2010. márc. 23. 14:49
 5/7 anonim válasza:
ha éhes vagy menj el aludni. vagy egyél gyümölcsöt akkor...
2010. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy régen Pink azt csinálta,hogy amikor kezdett éhes lenni, fogatmosott, és elmúlt:)
2010. márc. 23. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy nem eszel eleget, vagy nem eszel megfelelő minőségű táplálékot, és nem iszol elég folyadékot.


pl. tésztaételek, édességek után nagy mértékben és gyorsan megemelkedik a vércukor, majd vissza is zuhan - ettől pl. gyorsan megéhezik az ember. célszerű lassan felszívódó szénhidrátokat enni (teljes kiőrlésű kenyerek, durumtészta, hüvelyesek stb.), gyümölcsöket fogyasztani, mellé sovány húst enni.

a cukros löttyöket meg felejtsd el.

2010. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!