Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó így mit gondoltok?

Ez jó így mit gondoltok?

Figyelt kérdés

6napja csinalom a dietat kb 1200kcl 150-160g ch-t fogyasztok el plusz 50percet mozgok naponta amit elosztok aerobik-cardio edzes este 30p delutan szobabicikli 20p


Tehat eddig 2kg-ot fogytam 6 nap alatt nagy sulyfeleslegem keveslem egy picit szerintetek jo igy ez vagy keves?



Tudom hogy ne varjak csodakat 6 nap alatt :D


2015. dec. 16. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Hat napi 50 perc mozgas szerintem olyan sok konnyu tornat vegzek estenkent es konnyu tempoban biciklizek 20percet delutanonkent...

Ez siman lehet fokozni intenzitasban es idoben is még...

Es muszaj minden nap mozognom mert pcos-em van...

Sok a sulyfeleslegem mint irtam a kerdesben...165cm/94kg vagyok most tehat minimum 30kgot lekell dobnom mindenkepp...

2015. dec. 16. 20:04
 2/4 A kérdező kommentje:
Helyesirasert es kimaradt szavakert betukert bocsi telorol vagyok
2015. dec. 16. 20:05
 3/4 anonim válasza:

Hát igen, akkor így már más a helyzet. A mozgás akkor így tökéletes, de az az 1200 kcal semmiképpen nem lesz jó. Én kb. 1700-ról indítanám, aztán 1 hét múlva meglátod hogy alakulsz. Addig nem érdemes csökkenteni az étel mennyiségén vagy növelni a mozgás intenzitásán, amíg le nem lassul a fogyás.

Ahogy szépen lassan fogysz majd, növelheted a mozgás intenzitását is, de persze csak óvatosan.


Sok sikert! Kitartás és légy türelmes! :)

2015. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mozgás jó, a kalória tényleg kevés.

Igen, van, aki az első héten fogy 3-5 kilót, de az főleg víz. Van, aki az első hetekben egyáltalán nem fogy, ezt a nagy felesleg sem garantálja... Ne mérd magad másokhoz és csak mert nagy a felesleged, ne hidd, hogy garantált a gyors fogyás. Az elején úgysem tudod, mennyi zsír mehetett le. Lehet, hogy vizet alig vesztettél (hisz most sem eszel kevés szénhidrátot), salakanyagot se nagyon s abban a 2 kilóban sok a zsír. Márpedig neked nem lehet valami óriási a kalóriaigényed, hogy 1200 kcal mellett akkora deficited legyen, ami heti több kiló fogyást eredményez... Ha pl. 2200 kcalt használsz el, az 1000 kcal deficit, ami a papírforma szerint heti 1 kiló mínusz zsírból... 2 kilóhoz 3200 kell... Te pedig többet vársz? Az a sok háj nem annyira nagyon kalóriaigényes ám.

2015. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!